Piłka nożna

Leandro podpisał nowy kontrakt

Leandro Rossi podpisał nowy kontrakt z Radomiakiem. Umowa obowiązywać będzie do 2022 roku.

Król strzelców minionego sezonu w II lidze i ulubieniec radomskiej publiczności będzie zdobywał bramki dla Zielonych przez najbliższe 3 lata! – informuje klubowy serwis pierwszoligowca z Radomia. Brazylijczyk w Radomiaku występuje nieprzerwanie od sezonu 2011/2012. W zielono-białych barwach zdobył już 98 goli, z czego wiele niezwykle efektownych, dzięki czemu zapracował sobie szybko na miano ulubieńca trybun.

W minionym sezonie „Leo” zdobył 16 trafień na boiskach II ligi, co dało mu kolejny tytuł króla strzelców. Po wywalczonym awansie do Fortuna 1 Ligi został wybrany przez drużynę na kapitana i w dwóch pierwszych kolejkach był wyróżniającą się postacią zespołu trenera Dariusza Banasika. – Leo, życzymy kolejnych sukcesów w barwach Radomiaka i udanej gry przez najbliższe 3 lata! – podkreśla radomiak.pl.

Klubowy serwis poinformował również o jeszcze jednej decyzji personalnej. – Przygoda Michała Suchanka z Radomiakiem z dniem dzisiejszym dobiegła końca – głosi komunikat. Zawodnik kontrakt z klubem rozwiązał za porozumieniem stron. W minionej rundzie piłkarz przebywał na wypożyczeniu w Stomilu Olsztyn. – Michał Suchanek dołączył do Radomiaka na początku ubiegłego sezonu. Jesienią rozegrał 14 meczów II ligi i 1 Pucharu Polski. Wiosną w pierwszoligowym Stomilu na boisko wybiegł czterokrotnie – przypomina radomiak.pl.

Comment here