Piłka nożna

Błysnęły skutecznością

W kolejnym meczu towarzyskim Hydrotruck zdobył 12 goli. Tym razem futbolistki z Radomia wysoko wygrały z drugoligową Unią Lublin.

Worek z bramkami otworzył się już w 7 minucie. Zawodniczka Unii feralnie dotknęła piłkę ręką w polu karnym i Katarzyna Chrzanowska, dobrze znana nam sędzia podyktowała rzut karny. – Chwilę później Zieliński podwyższyła rezultat, zaś w 20 minucie po ładnym strzale po ziemi, bramkę zdobyła Bińkowska. Rywalki się starały, stawiały opór, ale z biegiem czasu widać było dużą różnicę fizyczną u obu zespołów – relacjonuje serwis radomskiego klubu.

– Dopóki rywali miały siły, to nawet dobrze się prezentowały. Mniej więcej po pół godzinie było już 3:0 i grało nam się dużo łatwiej – potwierdził trener radomianek, Wojciech Pawłowski. Prawdopodobnie jeszcze we wtorek zawodniczki Hydrotrucku zagrają u siebie z Łysicą Bodzentyn. W niedzielę o godz. 17 drużyna zagra pierwszy mecz ligowy. U siebie zagra z Respektem Myślenice.

Hydrotruck Radom – Unia Lublin 12:0 (5:0)

Bramki: Zielińska 3 (jedna z karnego), Płóciennik 3, Bińkowska 2,Szydło 2, Chmura z karnego, Stasikowska.

Hydrotruck: Gocel – Barczak, Golian, Mazurkiewicz, Rosińska, Bińkowska, Stasikowska, Zielinska, Płóciennik, Chmura, Karoń oraz Grzyb, Wicik, Sobczak, Szydło, Wnukowska, Stefańska.

(źródło: luksiary.futbolowo.pl)

Comment here