Strona główna » Strzelectwo » Trzy razy na podium

Trzy razy na podium

2012-04-26 09:32:57

Trzy razy na podium Szymon Wielgomas zajął pierwsze miejsce w zawodach pierwszej rundy Pucharu Polski w strzelectwie sportowym we Wrocławiu. Zawodnik Hamera Kozienice triumfował w kategorii juniorów w konkurencji karabinu dowolnego (3x40). W eliminacjach Szymon Wielgomas uzyskał 1136 punktów. Strzelając w finale 90,9 pkt. zapewnił sobie pierwsze miejsce. Blisko powtórzenia tego wyniku kozieniczanin był w dwóch innych konkurencjach. W karabinie dowolnym (60 strz.) leżąc wynik 689,8 zapewnił mu drugie miejsce. Identyczne Szymon Wielgomas zajął w konkurencji karabinu panu emetycznego (60 strz.) uzyskując 682,1 punktów. W konkurencji seniorów Krzysztof Kozłowski zmagania w pistolecie pneumatycznym zakończył na 12. miejscu (564 punktów). W konkurencji pistoletu dowolnego sklasyfikowany został natomiast na 16 pozycji (526).