Strona główna » Strzelectwo » Podium we Wrocławiu

Podium we Wrocławiu

2012-07-02 06:59:56

Podium we Wrocławiu W zakończonych we Wrocławiu mistrzostwach Polski juniorów w strzelaniu kulowym i pneumatycznym Szymon Wielgomas wywalczył brązowy medal. Uzyskując 686,6 punktów zawodnik Hamera Kozienice na podium stanął w konkurencji karabin dowolny (60 strzałów). W taj samej specjalności wysoką, ósmą lokatę zajął Piotr Pietrzyk, reprezentujący VIS Radom (680,4 pkt.). Niewiele od finałowej rozgrywki dzieliło natomiast Bartosza Czarnockiego, który zmagania zakończył ostatecznie na dwunastym miejscu (580 pkt.) Szymon Wielgomas blisko wywalczenia medalu był w konkurencji karabin dowolny (3x40 strzałów). Kozieniczanin ukończył zmagania tuż za podium, a wynik 1211 pkt. zapewnił mu "jedynie" czwartą lokatę. Ponadto w konkurencji karabin pneumatyczny (60 strzałów) Szymon Wielgomas z wynikiem 678,5 pkt. zajął szóste miejsce.