Strona główna » Strzelectwo » Medale dla Hamera

Medale dla Hamera

2012-10-02 13:16:14

Medale dla Hamera Zawodnicy HAMERA Kozienice zdobyli sześć medali w Ogólnopolskich Mistrzostwach LOK. Na podium w Krakowie stanęli Magdalena Wesołowska, Magdalena Marchewka, Szymon Wielgomas i Krzysztof Kozłowski. W konkurencji karabin pneumatyczny (40 strzałów) seniorek tytuł mistrzowski wywalczyła Magdalena Wesołowska. Natomiast trzecie miejsce zajęła Magdalena Marchewka. W grupie juniorów strzelających w konkurencji karabin pneumatyczny (60 strzałów) najlepszy okazał się Szymon Wielgomas. Ten sam zawodnik okazał się bezkonkurencyjny w karabinie dowolnym (60 strzałów) leżąc. Był też najlepszy w konkurencji karabin dowolny strzelając w trzech postawach. Ponadto tytuł wicemistrzowski w pistolecie dowolnym (60 strzałów) zdobył Krzysztof Kozłowski. Przedstawiciele Hamera zdobyli w sumie cztery złote i po jednym srebrnym i brązowym medalu.