Strona główna » Strzelectwo » Medale na strzelnicy

Medale na strzelnicy

2013-07-03 06:24:44

Medale na strzelnicy Szymon Wielgomas wywalczył dwa brązowe medale Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w strzelaniu kulowym i pneumatycznym we Wrocławiu. Dobrze spisali się również jego klubowi koledzy, którzy w Tarnowie startowali w ogólnopolskich zawodach LOK młodzików i juniorów młodszych. W stolicy Dolnego Śląska zabrakło przedstawicieli Radomia. Dobrze spisał się za to reprezentant Hamer Kozienice. Uzyskując 580+ 179,1 punktów Szymon Wielgomas wysokie umiejętności potwierdził w karabinie pneumatycznym. Podopieczny Remigiusza Żaka stanął również na podium strzelając w karabinie dowolnym (3x40 strzałów). Natomiast w konkurencji 60 strzałów leżąc zajął 9 miejsce. Tymczasem w Tarnowie wystartowało 4 zawodników Hamera. Ireneusz Kultys zdobył brązowy medal (z wynikiem 260 pkt.) w konkurencji karabin pneumatyczny młodzików. Sebastian Rębiś i Wojciechowski Krystian w konkurencji karabin pneumatyczny młodzików wywalczyli odpowiednio 24 i 28 miejsce. W pistolecie pneumatycznym Dawid Banaszkiewicz z wynikiem 219 pkt. zajął 14 miejsce.