Strona główna » Sporty Siłowe » Kraska Jasienec z sukcesami w Kielcach

Kraska Jasienec z sukcesami w Kielcach

2014-06-27 19:28:00

Kraska Jasienec z sukcesami w KielcachKolejne sukcesy zawodników Kraski Jasieniec. Z Młodzieżowych Mistrzostw Polski w wyciskaniu sztangi leżąc, które odbyły się w Kielcach, przywieźli nie tylko medale, ale i rekordy Polski. Złote medale zdobylili Natalia Dąbrowska (w kategorii +84 kilogramy) oraz Kamil Jagiełło (w wadze 93 kg). Inni reprezentanci Kraski występ w mistrzostwach również mogą zaliczyć do udanych. Wicemistrzem Polski w kategorii 66 kg. został Sebastian Trzaska, zaś brąz w wadze 74 kg. wywalczył Emil Bekasiewicz. W czołowych dziesiątkach swoich kategorii byli też: Łukasz Trzaska (siódme miejsce), Adrian Sowiński (szóste) i Bartłomiej Luchciński (czwarte). Dzięki świetnej dyspozycji zawodników klub z Jasieńca został wicemistrzem w klasyfikacji drużynowej.