Strona główna » Kick-boxing » Jest z czego się cieszyć

Jest z czego się cieszyć

2016-04-05 14:55:57


Jest z czego się cieszyć

Trzy brązowe medale zdobyli zawodnicy klubu Puncher Radom podczas Mistrzostw Polski juniorów low-kick w Ożarowie Mazowieckim.

W grupie juniorów starszych na najniższych stopniach podium stanęli Denis Markwart (kat.71kg) i Wojciech Kustra (kat. 60 kg). W kategorii junior młodszy brązowy medal wywalczył natomiast Daniel Jurczak (kat. 64,5 kg). Zawody stały na wysokim poziomie.

Niewiele brakowało aby medalowy dorobek radomskiego klubu był jeszcze okazalszy. W kat. +91 kg juniorów starszych piąty był Eryk Odzimkowski. Jedną lokatę niżej sklasyfikowany został Karol Chochoł walczący w wadze 71 kg. Tak samo jak Paweł Gryza w 60 kg. Bez medalu wrócili też Oskar Biesiadecki. Radomianin w wadze 63,5 kg juniorów młodszych był piąty. Ponadto w wadze 86 kg tytuł wicemistrzowski wywalczył Dawid Nitek (Victoria Szydłowiec).- Dla większości zawodników z Radomia to pierwszy lub drugi w życiu tak poważny turniej. Dlatego uważam, że jest się z czego cieszyć - podsumował występ podopiecznych Bartek Kowalczyk, trener klubu Puncher.
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.23%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.75%

ALL SPORT


Facebook