Strona główna » Sporty Lotnicze » Lider obronił pozycję

Lider obronił pozycję

2016-08-11 19:01:17


Lider obronił pozycję

W czwartek, po porannym briefingu, piloci uczestniczący w XII Mistrzostwach Świata w Akrobacji Samolotowej w klasie advanced dokończyli drugą konkurencję.

 

Drugim programem mistrzostw był „pierwszy program nieznany”. - Program nieznany jest trudniejszy, bo nie ma możliwości przećwiczenia, przetrenowania go wcześniej. Trzeba bardzo uważać, żeby się nie pomylić - tłumaczył Robert Kowalik.

 

Przedstawiciel Aeroklubu Radomskiego w reprezentacji Polski w klasyfikacji generalnej plasuje się na 36. miejscu. Czternasty jest Adrian Szuman, a dziesiąty Piotr Szczepański. Tak jak po pierwszej konkurencji liderem jest Vladimir Kotelnikov. Kolejne miejsca zajmują Loic Lovicourt. Francuz wygrał drugą konkurencję. Trzeci jest Andrei Mihai Serbu z Rumunii. W klasyfikacji drużynowej prowadzi Francja, przed USA i Rosją. Biało-czerwoni na razie sklasyfikowani są na 5 pozycji.

 

Meteorolodzy zapowiadają dobrą pogodę. Dlatego jest szansa na to, aby przeprowadzić jeszcze jedną konkurencję. Byłby to tzw. drugi program nieznany. Uroczyste podsumowanie, połączone z dekoracją medalistów mistrzostw w sobotę na ul. Żeromskiego.

 

(fot: radom.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.2%
Siatkówka 29.12%
Zapasy 17.18%
Tenis Stołowy 14.79%
Sporty Walki 7.72%

ALL SPORT


Facebook