Strona główna » Sporty Walki » Zadecydował parter

Zadecydował parter

2017-01-15 06:43:07


Zadecydował parter

Podczas gali FEN 15 Fight Exclusive Night Albert Odzimkowski pokonał jednogłośnie na punkty Oskara Somerfelda. 

 

Albert Odzimkowski i Oskar Somerfeld w Lubinie stoczyli bardzo dobrą walkę w kategorii 77 kg. Obaj jeszcze nigdy nie dotrwali do decyzji sędziowskiej, lecz tym razem ta sztuka im się udała. - Zawodnik z Radomia miał kilka problemów z ciasno dopiętą gilotyną, ale ostatecznie jego zwycięstwo nie podlegało dyskusji - relacjonuje serwis polsatsport.pl. Albert  Odzimkowski znakomicie radził sobie w parterze.

 

Nie miał problemów ze skontrolowaniem przeciwnika , co zostało zauważone przez włodarzy FEN. Prezes organizacji Paweł Jóźwiak zdradził, że na następnej gali w Warszawie, która będzie miała miejsc w marcu, dojdzie do walki o pas kategorii półśredniej z udziałem właśnie radomianina. Rywalem Alberta Odzimkowskiego będzie Paweł Żelazowski.

 

- Jak wiemy mistrzem organizacji w tej wadze był Davy Gallon jednak on schodzi do kategorii lekkiej. Do ich pierwszej walki doszło w poprzednim roku, kiedy to zawodnik z Dzikiego Wschodu wygrał szybko przez poddanie w pierwszej odsłonie - przypomina serwis sporty-walki.org.

 

W pierwszej walce wieczoru w Lubinie (o pas mistrzowski K-1 kat. 77 kg) Paweł Biszczak pokonał niejednogłośnie na punkty Wojciecha Wierzbickiego. W drugiej o pas mistrzowski K-1 w kat. 65 kg Róża Gumienna pokonała jednogłośnie na punkty Martinę Fendrichovą.

 

(fot. Wojciech Januszewski/FEN Federation)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.32%
Siatkówka 26.12%
Koszykówka 16.47%
Zapasy 15.66%
Tenis Stołowy 13.43%

ALL SPORT


Facebook