Strona główna » Główne » Chcemy pomagać

Chcemy pomagać

2017-02-14 07:53:57


Chcemy pomagać

To było wyjątkowe godziny. Siatkarze Cerrad Czarnych i piłkarze Radomiaka zagrali dla Kamila Wurmańskiego, ale podziękowania należą się wszystkim, którzy w poniedziałkowy wieczór zasiedli na trybunach hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu.

 

Jeszcze raz okazało się, że potrafimy się jednoczyć i chcemy też pomagać innym. Hala przy ul. Narutowicza wypełniła się do ostatniego miejsca, a sportowcy zadbali o emocje na parkiecie.

 

Piłkarze, siatkarze i wszyscy zaproszeni goście włożyli wiele serca w zorganizowaną pod hasłem „Siła w Tradycji” charytatywną akcję na rzecz Kamila Wurmańskiego. Młody radomianin z najbliższymi obecny był w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Grano w siatkówkę i w piłkę nożną, przede wszystkim odbyła się zbiórka pieniędzy, które przeznaczone zostaną dla zmagającego się z chorobą i wymagającego rehabilitacji Kamila Wurmańskiego.

 

W poniedziałkowy wieczór sportowcy obu radomskich klubów najpierw stoczyli dwusetowy bój w siatkówkę, który zakończył się remisem 1:1. Następnie zagrali w piłkę, gdzie również padł remis 3:3. Na koniec na parkiecie zameldowali się oldboje Radomiaka i Czarnych. W tym przypadku wygrali „Wojskowi” 4:1. Jednak nie wyniki w tym dniu były najważniejsze, ale wspólna zabawa i szczytny cel jaki przyświecał poniedziałkowej akcji.

 

Patronat nad imprezą sprawował Radosław Witkowski, prezydent miasta Radomia. Jeszcze raz dziękując wszystkim, zapraszamy do obejrzenia filmowej relacji z tego wydarzenia TUTAJ. Tymczasem zachęcamy do śledzenia naszego serwis. Wkrótce ruszy licytacja koszulek siatkarzy i piłkarzy, z której dochód również zostanie przeznaczony na rehabilitację i leczenia Kamila Wurmańskiego.

 

(fot: fotoradom.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.32%
Siatkówka 26.12%
Koszykówka 16.47%
Zapasy 15.66%
Tenis Stołowy 13.43%

ALL SPORT


Facebook