Strona główna » Karate » Doborowe grono

Doborowe grono

2017-04-26 06:04:56


Doborowe grono

W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski Wschodniej w Karate Oyama w kumite.

 

W mistrzostwach rywalizowało 253 zawodników z 16 klubów Oyama Karate. Bardzo dobrze w doborowym gronie zaprezentowali się radomianie. Reprezentanci gospodarza turnieju zdobyli 24 medale z czego 10 złotych, 6 srebrnych i 8 brązowych. Najlepszymi juniorami turnieju zostali Klaudia Lidak i Mikołaj Wójtowicz, a najlepszą seniorką Aleksandra Poręba. 

 

Medale i puchary dla zwycięzców ufundował Prezydent Miasta Radomia, a nagrody dla najlepszych zawodników Marszałek Województwa Mazowieckiego. Organizatorem mistrzostw był Radomski Klub Sportowy OYAMA z sensei Tomaszem Klimaszewskim 4 dan na czele i miasto Radom, a głównym arbitrem shihan Witold Choiński 6 dan (Białystok).

 

Wyniki:

LEKKI KONTAKT

Młodzik chłopcy 10-12 lat -30 kg

I Damian Kalinowski, Białystok

II Hubert Malczenko, Radom

III Jakub Polkowski, Wieliczka

 

Młodzik dziewczęta 10-12 lat -30 kg

I Ela Ferenc, Oświęcim

II Kamila Młynarczyk, Rzeszów

III Klaudia Stanik, Lublin

 

Młodzik chłopcy 10-12 lat -35 kg

I Semir Hattab, Lubliniec

II Wilk Dawid, Kraków KOYAMA

III Oskar Bednarek, Radom

 

Młodzik dziewczęta 10-12 lat -35 kg

I Majka Bielecka, Lublin

II Oliwia Karwacka, Lublin

 

Młodzik chłopcy 10-12 lat -40 kg

I Igor Kromka, Kraków KOYAMA

II Nikodem Siegieńczuk, Białystok

III Aleks Mikulski, Białystok

 

Młodzik dziewczęta 10-12 lat -40 kg

I Gabrysia Gabryś, Wieliczka

II Paulina Sułkowska, Rzeszów

III Malwina Woźniak, Rzeszów

 

Młodzik chłopcy 10-12 lat -45 kg

I Jan Kursa, Kraków Krakowska Akademia Sportu

II Aleksander Skłucki, Legionowo

III Mateusz Lebioda, Radom

 

Młodzik dziewczęta 10-12 lat -45 kg

I Julia Pawlak, Legionowo

II Maja Kotyra, Lublin

III Marcelina Szyposzyńska, Piotrków Trybunalski

 

Młodzik chłopcy 10-12 lat +50 kg

I Radosław Szala, Tarnobrzeg

II Hassan Jadou, Legionowo

III Kacper Furmak, Lublin

 

Młodzik dziewczęta 10-12 lat +50 kg

I Emilia Hajduk, Wieliczka

II Weronika Duda, Lublin

 

Junior Młodszy chłopcy 12-14 lat -35 kg

I Paweł Kosterna, Radom

II Jakub Kargul, Lublin

 

Młodzik dziewczęta 12-14 lat -35 kg

I Wiktoria Kubacka, Lubliniec

II Laura Adamska, Piotrków Trybunalski

III Antonina Kowalczyk, Radom

 

Junior Młodszy chłopcy 12-14 lat -40 kg

I Albert Trojan, Radom

II Jakub Lara, Katowice

III Adrian Gacan, Lublin

 

Junior Młodszy dziewczęta 12-14 lat -40 kg

I Greczner Oliwia, Oświęcim

II Skrzypczak Martyna, Kozienice

 

Junior Młodszy chłopcy 12-14 lat -45 kg

I Tomasz Tomczyk, Białystok

II Maciej Malinowski, Rzeszów

III Jakub Przyborski, Legionowo

 

Junior Młodszy dziewczęta 12-14 lat -45 kg

I Inga Fister, Piotrków Trybunalski

II Maja Aszkiełowicz, Radom

III Michalina Jenżak, Kozienice

 

Junior Młodszy chłopcy 12-14 lat -50 kg

I Aleksander Tomczyk, Kraków Krakowska Akademia Sportu

II Krzysztof Guz, Lublin

III Marcin Łogin Tarnobrzeg

 

Junior Młodszy dziewczęta 12-14 lat -50 kg

I Zofia Marzec, Kraków KOYAMA

II Karolina Podlaszewska, Lublin

III Czwórnóg Emilia, Lublin

 

Junior Młodszy chłopcy 12-14 lat -55 kg

I Filip Rzymowski, Lubliniec

II Julian Boduszek, Katowice

III Bartosz Jagła, Łódź

 

Junior Młodszy dziewczęta 12-14 lat -55 kg

I Malwina Matyjanek, Radom

II Małgorzata Walas, Piotrków Trybunalski

III Aleksandra Depa, Rzeszów

 

Junior Młodszy chłopcy 12-14 lat -60 kg

I Szymon Dębski, Rzeszów

II Dawid Bekier, Tarnobrzeg

III Szymon Tobiasz, Rzeszów

 

Junior Młodszy dziewczęta 12-14 lat -60 kg

I Oliwia Balczun, Białystok

II Paulina Polonis, Lublin

 

Junior Młodszy chłopcy 12-14 lat +60 kg

I Maciej Midura, Wieliczka

II Michał Domalewski, Białystok

III Krystian Skobel, Lublin

 

Junior Młodszy dziewczęta 12-14 lat +60 kg

I Wiktoria Krzyżanowska, Lublin

II Maja Woźniak, Rzeszów

III Ewa Jaworowicz, Białystok

 

SEMI KNOCKDOWN

Junior dziewczęta 14-16 lat -45 kg

I Anna Ferenc, Oświecim

II Paulina Wójtowicz, Lublin

III Romanek Kamila, Oświęcim

 

Junior chłopcy 14-16 lat -50 kg

I Marcin Woliński, Lublin

II Marcin Tran, Warszawa

 

Junior dziewczęta 14-16 lat -50 kg

I Amelia Tomaszewska, Lublin

II Trancyngier Natalia, Lublin

III Alicja Fugiel

 

Junior chłopcy 14-16 lat -55 kg

I Gniewomir Herbst, Kraków KOYAMA

II Jakub Rzewuski, Kraków Krakowska Akademia Sportu

III Krzysztof Stępień, Radom

 

Junior dziewczęta 14-16 lat -55 kg

I Zuzanna Górka, Kraków KOYAMA

II Michalina Mejbaum, Kraków KOYAMA

III Julia Tyszko, Piotrków Trybunalski

 

Junior chłopcy 14-16 lat -60 kg

I Michał Płonka, Wieliczka

II Michał Cwil, Kozienice

III Jakub Pojawa, Białystok

 

Junior dziewczęta 14-16 lat -60 kg

I Liwia Kowalczyk, Lublin

II Aleksandra Kowalczyk, Radom

 

Junior chłopcy 14-16 lat -65 kg

I Jadou Ibrahim, Legionowo

II Jakub Jaworski, Lublin

III Filip Lisek, Radom

 

Junior dziewczęta 14-16 lat +60 kg

I Martyna Górak, Piotrków Trybunalski

II Kalina Kokoszka, Rzeszów

III Joanna Kozłowska, Kraków KOYAMA

 

Junior chłopcy 14-16 lat -70 kg

I Adam Dzięgiel, Oświęcim

II Tomasz Słoma, Rzeszów

III Jakub Śpiewak, Lublin

 

Junior chłopcy 14-16 lat +75 kg

I Jan Kosterna, Radom

II Mikołaj Michalczyk, Radom

III Patryk Kowalczyk, Kozienice

 

Junior starszy dziewczęta 16-18 lat -55 kg

I Wiktoria Rycerz, Lublin

II Wiktoria Fliśnik, Wieliczka

III Justyna Jaworska, Kozienice

 

Junior starszy chłopcy 16-18 lat -60 kg

I Mateusz Ostrowski, Oswięcim

II Szczepan Szmidt, Lublin

III Jakub Twardowski, Kraków KOYAMA

 

Junior starszy dziewczęta 16-18 lat -60 kg

I Klaudia Lidak, Radom

II Kinga Pasternak, Kraków Krakowska Akademia Sportu

III Maria Walas, Piotrków Trybunalski

 

Junior starszy chłopcy 16-18 lat -65 kg

I Cezary Bartos, Piotrków Trybunalski

II Maciej skiba, Kraków KOYAMA

III Wojciech Rebiś, Radom

 

Junior starszy dziewczęta 16-18 lat +60 kg

I Julia Szreiter, Łódź

II Daria Pawłuszek, Kozienice

 

Junior starszy chłopcy 16-18 lat -70 kg

I Mikołaj Wójtowicz, Radom

II Piotr Sztuc, Łódź

III Jan Cieslakowski, Kozienice 

 

Junior starszy chłopcy 16-18 lat -80 kg

I Sebastian Uzar, Tarnobrzeg

II Mateusz Pichur, Lublin

III Piotr Gospodarczyk, Radom

 

Junior starszy chłopcy 16-18 lat +80 kg

I Mariusz Fiet, Kozienice

II Maciej Pyszczak, Kozienice

 

Senior kobiety 18-35 lat -60 kg

I Kinga Krawczyk, Kozienice

II Magdalena Stasiewicz, Białystok

 

Senior kobiety 18-35 lat + 60 kg

I Daria Dędek, Piotrków Trybunalski

II Klaudia Różańska, Rzeszów

 

Senior mężczyźni 18-35 lat -70 kg

I Patryk Fliśnik, Wieliczka

II Kamil Pandzich, Katowice

III Sebastian Bazan, Katowice

 

Senior mężczyźni 18-35 lat -80 kg

I Paweł Matyszewski, Białystok

II Karol Majewski, Kozienice

III Damian Hadaś, Katowice

 

Senior mężczyźni 18-35 lat +80 kg

I Artur Brzozowski, Radom

II Artur Baryła, Katowice

 

Senior starszy kobiety pow. 35 lat -60 kg

I Marta Lenardt, Radom

II Ewa Sosnowska, Radom

 

Senior starszy kobiety pow. 35 lat + 60 kg

I Aleksandra Poręba, Radom

II Anetta Skowron-Baryła, Katowice

 

Senior starszy mężczyźni -70 kg

I Paweł Lecki, Lublin

II Marcin Lipa, Radom

 

Senior starszy mężczyźni -80 kg

I Marcin Siurmicki, Lubliniec

II Piotr Kaczyński, Lublin

III Jarosław Wawrzak, Radom

 

Senior starszy mężczyźni +80 kg

I Wojciech Lenardt, Radom

II Paweł Szewczyk, Kozienice

 

Nagrody specjalne

Najlepszy Zawodnik Turnieju w lekkim kontakcie

Wiktoria Kubacka, Lubliniec 

Nikodem Siegieńczuk, Białystok

 

Najlepszy Zawodnik Turnieju w Semi Knockdown Juniorów

Klaudia Lidak, Radom

Mikołaj Wójtowicz, Radom

 

Najlepszy Zawodnik Turnieju w Semi Knockdown Seniorów

Aleksandra Poręba, Radom

Patryk Fliśnik, Wieliczka

 

Najbardziej Waleczny Zawodnik Turnieju w Lekkim Kontakcie

Inga Fister, Piotrków Trybunalski

 

Najbardziej Waleczny Zawodnik Turnieju w Semi Knockdown

Szczepan Szmidt, Lublin


(fot: karateradom.pl)




  



ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 29.09%
Siatkówka 25.57%
Koszykówka 16.11%
Zapasy 15.6%
Tenis Stołowy 13.63%

ALL SPORT


Facebook