Strona główna » Główne » Negocjacyjny sukces

Negocjacyjny sukces

2017-05-06 06:50:36


Negocjacyjny sukces

Sukcesem zakończyły się negocjacje z wykonawcą Radomskiego Centrum Sportu dotyczące budowy stadionu piłkarskiego przy ul. Struga.

 

W pierwszym etapie inwestycji powstaną dwie w pełni zadaszone trybuny na 8,5 tysiąca miejsc. Stadion będzie miał też większe - od pierwotnie zakładanego po I etapie - oświetlenie. Jego natężenie wyniesie 2000 luksów! Teraz to już pewne, na naszym stadionie będą mogły być rozgrywane mecze Polskiej Ekstraklasy i mecze eliminacyjne do Champions League i Ligi Europy  - napisał na swoim profilu facebookowym Radosław Witkowski.prezydent Radomia.

 

Inwestycja jest częścią budowy Radomskiego Centrum Sportu. Pierwszy etap budowy stadionu zakończony ma być do lipca 2018 roku. Do tego czasu ma gotowy budynek i trybuna główna gdzie znajdą się m.in. loża VIP, sala konferencji prasowych, trybuna dla dziennikarzy, studia telewizyjne, kabiny komentatorskie, restauracja, szatnie dla zawodników, trenerów, sędziów i pokój delegata. Na tym etapie ma również powstać trybuna równoległa do trybuny głównej.
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.32%
Siatkówka 26.12%
Koszykówka 16.47%
Zapasy 15.66%
Tenis Stołowy 13.43%

ALL SPORT


Facebook