Strona główna » Siatkówka » Czterech w kadrze

Czterech w kadrze

2017-05-07 17:55:57


Czterech w kadrze

Czterech zawodników Cerrad Czarnych Radom trenuje na zgrupowaniu kadry juniorów.

 

Młodzież treningi rozpoczęła w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich COS.  Przyjmujący Tomasz Fornal i atakujący Jakub Ziobrowski do Spały udali się po turnieju finałowym Młodzieżowych Mistrzostw Polski, w którym zespół z Radomia wywalczył złoty medal.

 

Z kadrą trenują również pozyskany przez Cerrad Czarnych środkowy bloku Norbert Huber, a także przyjmujący Jakub Rybicki, wychowanek Radomskiego Centrum Siatkarskiego, który od nowego sezonu również zasili szeregi zespołu PlusLigi. Obaj zajęcia w kadrze łączyć będą z egzaminem maturalnym w Szkole Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

 

Podopieczni trenera Sebastiana Pawlika w Spale trenowali do końca tygodnia. Teraz przeniosą się do Bełchatowa, gdzie będą kontynuować przygotowania do turnieju kwalifikacyjnego do mistrzostw świata juniorów U21. - Zadaniem zajęć na obecnych zgrupowaniach jest przypomnienie naszej dobrej gry i podniesienie jej na jeszcze wyższy poziom - zapewnia Sebastian Pawlik.

 

Polacy od 19 do 21 maja w Berlinie zagrają kolejno z Belgią, Łotwą i Niemcami. W stolicy Niemiec rywalizować będą zespoły grupy F. Tymczasem w grupie E w serbskim Pozarevacu, poza gospodarzami, zmierzą się Bułgaria, Francja i Ukraina. Awans wywalczą tylko pierwsze drużyny z każdej grupy.Biało-czerwoni z tego rocznika nie mieli dotychczas sobie równych w Europie i świecie. Wygrali czempionaty kontynentu i globu wśród kadetów. Przed rokiem w pięknym stylu zwyciężyli w mistrzostwach Europy juniorów. - Zadaniem zajęć na obecnych zgrupowaniach jest przypomnienie naszej dobrej gry i podniesienie jej na jeszcze wyższy poziom - zapewnia Sebastian Pawlik.Kadra juniorów

Rozgrywający: Łukasz Kozub, Radosław Gil, Mariusz Magnuszewski 
Atakujący: Jakub Ziobrowski, Damian Domagała 
Środkowi: Jakub Kochanowski, Norbert Huber, Dawid Woch, Jarosław Mucha 
Przyjmujący: Tomasz Fornal, Bartosz Kwolek, Sławomir Busch, Szymon Jakubiszak, Jakub Rybicki 
Libero: Mateusz Masłowski, Jędrzej Gruszczyński, Marcin Jaskuła

 

(fot: fotoradom.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.32%
Siatkówka 26.12%
Koszykówka 16.47%
Zapasy 15.66%
Tenis Stołowy 13.43%

ALL SPORT


Facebook