Strona główna » Siatkówka » Tytuł alumnów

Tytuł alumnów

2017-05-13 05:21:56


Tytuł alumnów

Zespół Wyższego Seminarium Duchownego 6. raz z rzędu wywalczył tytuł mistrzowski w piłce siatkowej. Alumni z Radomia przygotowywali się do finałów bardzo solidnie.

 

Jeden z treningów odbyli z siatkarzami Cerrad Czarnych Radom, pod okiem Wojciecha Stępnia. Na zakończenie Piotr Filipowicz, libero zespołu PlusLigi powiedział: - Pierwszy raz grałem z klerykami. Było bardzo fajnie. Dla nich gra z zawodnikami to okazja, by się po prostu uczyli. Ale muszę powiedzieć, że dali radę. Prezentują dobry poziom i myślę, że na mistrzostwach obronią tytuł. Tego im życzymy i im kibicujemy.

 

W radomskim zespole zagrali: al. Paweł Zubek (kapitan), dk. Krzysztof Kołtunowicz, dk. Paweł Męcina, dk. Mateusz Nowak, al. Piotr Czyż, al. Michał Nachyła, al. Radosław Wąchocki, al. Patryk Karbownik.

 

- Serdecznie gratuluję naszej drużynie. Cieszy mnie to, bo zwycięstwo zbiegło się z jutrzejszą Niedzielą Dobrego Pasterza, kiedy całe seminarium wyrusza na parafie, by przybliżać życie w domu formacji. Będzie można pokazać i ten wymiar - mówi ks. Jarosław Wojtkun, rektor WSD w Radomiu.

 

Więcej o zmaganiach siatkarzy WSD przeczytać można TUTAJ

 

(źródło:radom.gosc.pl/wksczarni.pl) 
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.32%
Siatkówka 26.12%
Koszykówka 16.47%
Zapasy 15.66%
Tenis Stołowy 13.43%

ALL SPORT


Facebook