Strona główna » Tenis Stołowy » Faworyci nie zawiedli

Faworyci nie zawiedli

2017-05-13 05:34:57

Ostatni turniej ulgowo potraktował Mateusz Gąciarski, który zajął  dopiero 4 miejsce. Generalnie faworyci nie zawiedli i zwyciężyli w końcowej klasyfikacji radomskiego GRAND - PRIX amatorów w tenisie stołowym.

Mateusz Gąciarski miał już jednak puchar w kieszeni. Zwyciężył w trzech turniejach. W finale kategorii do 40 lat tym razem bardzo dobrze zagrał Eryk Skura, który w decydującej grze pokonał Michała Mendrka 3 : 1. Trzecie miejsce zajęła Julia Serafin pokonując niespodziewanie Mateusza Gąciarskiego 3 : 0.

W kategorii 40-60 lat tym razem zwyciężył Jacek Łyżwiński. który w finałowej grze pokonał dawno nie oglądanego w radomskich turniejach, byłego zawodnika AZS Radom, Marcina Podkańskiego 3 : 1. Końcowe zwycięstwo przypadło w udziale Janowi Molędzie, który tym razem zadowolił się trzecim miejscem.

Najbardziej wyrównana rywalizacja miała miejsce w najstarszej kategorii - powyżej 60 lat. Ponownie zwyciężył Adam Trela pokonując w finale Bogusława Wróbla 3 : 0. Trzecie miejsce zajął Grzegorz Janek wygrywając z Tomaszem Mazierskim 3 : 2. Tym samym zapewniając sobie trzecie miejsce w końcowej klasyfikacji. Nieobecny Bogusław Kmuk miał już wcześniej zapewnione drugie miejsce .