Strona główna » Kick-boxing » Medale juniorów

Medale juniorów

2017-05-16 06:53:35

Radomianie stanęli na podium mistrzostwa Polski juniorów wersji light-contact w kick boxingu. W zawodach startowało ponad 700 zawodników.

Nasi zawodnicy wrócili z tarczą - relacjonuje klubowy serwis Kick Sportu Radom. Daniel Śpiewak w kat wagowej do 79 kg zdobył tytuł mistrza Polski. Tymczasem Daria Drabik w pierwszym roku swoich startów wywalczyła srebrny medal w kategorii do 65kg. - Bez medalu ale za to z doświadczeniem wrócili Iga Bornikowska i Ernest Figura. Zawodnikom gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych startach - podkreśla serwis klubowy.

Powody do zadowolenia ma też Magda Staszewska. Przedstawicielka klubu Puncher Radom podczas MP light-contact w Lesznie wywalczyła trzecie miejsce i brązowy medal w kategorii +65kg. Niestety Martyna Niewiadomska, jej klubowa koleżanka, w kat-55kg trafiła w pierwszej walce na mistrzynie Świata kadetów oraz ubiegłoroczną mistrzynie Polski. Po dobrej walce odpadła z turnieju.