Strona główna » Lekkoatletyka » Wyjątkowy mityng

Wyjątkowy mityng

2017-05-15 06:15:28


Wyjątkowy mityng

Trwają przygotowania do lekkoatletycznego mityngu, który na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu odbędzie się 4 czerwca.

To ma być wyjątkowa impreza. Kibice w Radomiu zobaczą w akcji zawodników światowego formatu. Gwiazdami będą medaliści Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostw Świata oraz Europy. - Powiem tylko, że wystartuje siedem gwiazd naprawdę wielkiego formatu - zdradza Zygmunt Malinowski. Prezes Radomskiego Okręgowego Związku Lekkiej Atletyki na razie nie podaje nazwisk. Te ogłoszone mają zostać wkrótce podczas konferencji prasowej.

 

Na stadionie przy ul. Narutowicza będzie można zobaczyć rzadko pokazywane w Radomiu konkurencje. Na przykład rzut dyskiem, czy biegi płotkarskie. Organizatorzy chcą zapewnić uczestnikom jak najlepsze warunki startów. Dlatego za kilka dni na stadionie rozpocznie się wielkie sprzątanie. - W najbliższych dniach specjaliści zajmą się czyszczeniem tartanu. Przerwa w zajęciach potrwa kilka dni - zapowiada Zygmunt Malinowski.

 

Mityng zapowiada się ciekawie. Tym bardziej, że kibice będą mieli okazję obejrzeć na bieżni najlepszych lekkoatletów z Radomia. 
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.32%
Siatkówka 26.12%
Koszykówka 16.47%
Zapasy 15.66%
Tenis Stołowy 13.43%

ALL SPORT


Facebook