Strona główna » Piłka Nożna » Dzisiaj Bełchatów

Dzisiaj Bełchatów

2017-05-17 07:12:54


Dzisiaj Bełchatów

W środę o godz. 18:30 Radomiak na stadionie przy ul. Narutowicza zmierzy się z GKS-em Bełchatów. Szkoleniowiec Robert Podoliński zapewnia, że jego podopieczni mocno powalczą o punkty.

 

Piłkarze Radomiaka czują jeszcze trudy spotkania z Wartą Poznań. - Jesteśmy poobijani. Nie będę ukrywał, że jest inaczej. I boisko i sposób rozgrywania tego meczu dał nam się trochę we znaki - przyznaje Robert Podoliński. Zadanie na dzisiejszy wieczór jest jednak jasno sprecyzowane. - Gramy u siebie. Chcemy naprawdę powalczyć i wygrać to spotkanie. W jakim składzie personalnym i z jakim pomysłem przystąpimy do tego spotkania, to się okaże po dzisiejszej odprawie. Wszystko co mamy przygotowane na tę chwilę chcemy w tym meczu wystawić i powalczyć bardzo mocno o punkty - mówi szkoleniowiec. 


W zespole zabraknie pauzującego za kartki Davida Kwieka. - Uważam, że jest to dla nas spore osłabienie. Od początku mojego pobyty w Radomiaku z formy Davida i roli jaką odgrywa jestem bardzo zadowolony. Jest dla nas kluczową postacią co była widać w meczu z Wartą. Moment w którym David musiał pójść wyżej, to była ta chwila w której przegraliśmy walkę o środek pola. Można powiedzieć, że to był taki moment kluczowy dla tego spotkania. W perspektywie dalszej części sezonu może taki odpoczynek mu się przyda bo był bardzo eksploatowany w tej chwili. Mamy kilka pomysłów kim go zastąpić na boisku - zapewnia Robert Podoliński. 


Trener Radomiaka nie ma wątpliwości, że drużyna z Bełchatowa to ekipa o dużym potencjale piłkarskim i ciekawie zbudowany. - Patryk Rachwał, Adrian Kleczyński i Aghwan Papikjan, to takie trzy punkty na które musimy zwrócić na pewno uwagę, to taki kręgosłup zespołu, dość solidny i ograny. Na pewno Papikjan jest bez wątpienia najbardziej jasną postacią jeśli chodzi o grę ofensywną, nie jest jeszcze przygotowany do gry w pełnym wymiarze czasowym po kontuzji - mówi.


Robert Podoliński podkreśla wagę spotkania z Bełchatowem, ale jak większość kibiców myślami wybiega w przyszłość. - Spoglądamy w tabelę I ligi, zaczynamy się rozglądać i musimy być bardzo dobrze przygotowani. Jeśli chodzi o spadki z I ligi wiele się może tam jeszcze wydarzyć, wystarczy spojrzeć na rozkład gier. Tak naprawdę musimy obserwować kilka zespołów, przynajmniej 4-5 - zapewnia szkoleniowiec Radomiaka.
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.32%
Siatkówka 26.12%
Koszykówka 16.46%
Zapasy 15.66%
Tenis Stołowy 13.43%

ALL SPORT


Facebook