Strona główna » Piłka Nożna » Ważne punkty

Ważne punkty

2017-05-17 20:07:50


Ważne punkty

Broń odniosła kolejne wyjazdowe zwycięstwo w rozgrywkach grupy południowej IV ligi. Tym razem radomianie pokonali UMKS Piaseczno.

 

Gospodarze prowadzenie mogli objąć tuż po rozpoczęciu gry. - 30 sekunda meczu. Bylak dostał piłkę na głowę i chyba się nie spodziewał, bo mógł skierować piłkę do siatki - informował serwis bronradom.pl. W 13 minucie efektownym strzałem z rzutu wolnego popisał się Emil Więcek. Piłka otarła się jednak o boczną siatkę. Chwilę później w sytuacji sam na sam znalazł się Piotr Nowosielski. Zespół Piaseczna zrewanżował się akcją w 20 minucie. Tymczasem nie upłynęło kilkadziesiąt sekund i to Broń objęła prowadzenia. Za sprawą Dominika Leśniewskiego. Gospodarze mogli wyrównać, ale w bramce drużyny z Radomia dobrze spisywał się Paweł Młodziński.

 

Tuż po przerwie doskonałą okazję ponownie stworzył UMKS. Tymczasem w 56 min. Broń po raz kolejny pokonała bramkarza gospodarza. Tym razem na listę strzelców wpisał się Emil Więcek. - Pociągnął kilkanaście metrów i uderzył po ziemi - zdradził okoliczności sytuacji portal bronradom.pl . Niestety rywal bardzo szybko odpowiedział bramką kontaktową. Wynik się już nie zmienił, ale w końcówce podopieczni Dariusza Różańskiego mieli dużo szczęścia. W 82 min. zmierzającą do bramki piłkę w ostatniej chwili wybił jeden z zawodników.

 

 

UMKS Piaseczno - Broń Radom 1:2 (0:1)

Bramki: Dylewski 59 - Leśniewski 23, Więcek 56.

Piaseczno: Wąszewski - Majewski, Majewski, Bobies, Michalak, Szewczyk (75. Breś), Korczakowski (86. Samoraj), Krupnik, F.Jadacki (46. K. Jadacki), Dylewski, Matulka, Bylak.

Broń: Młodziński – Jedynak (37. Jakubczyk, 80. Sobolewski), Sala, Kupiec, Kencel, Leśniewski (71. Bojek) Wicik, Więcek, Nogaj, Nowosielski (77. Oziewicz), Czarnecki.

 

W INNYCH MECZACH I TABELA

 

(fot: bronradom.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.32%
Siatkówka 26.12%
Koszykówka 16.46%
Zapasy 15.66%
Tenis Stołowy 13.43%

ALL SPORT


Facebook