Strona główna » Piłka Nożna » Finał już za kilka dni

Finał już za kilka dni

2017-05-19 07:16:53


Finał już za kilka dni

Medyk Konin jest drugim finalistą Pucharu Polski kobiet i zagra z Górnikiem Łęczna. Mecz obu drużyn odbędzie się 31 maja na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu. Prestiżowe widowisko zbliża się wielkimi krokami!


Trwają przygotowania do tego wyjątkowego widowiska - informuje rozpn.pl. - Przypomnijmy, że panie z Górnika pokonały w półfinale 2:1 Mitech Żywiec. Warto zauważyć, że w drużynie Górnika jest Anna Sznyrowska, reprezentantka Polski, wychowana w radomskim Zamłyniu. Drugi półfinał rozegrano we wtorek, między drużynami Medyk Konin - Medyk II Konin. Wygrała "jedynka" 8:2.

 

Finał w Radomiu zapowiada się bardzo interesująco. Samo spotkanie i widowisko to jednak nie wszystko. - Cały czas czekamy na zorganizowane grupy, które przyjadą na mecz i będą chciały dopingować drużyny. Zachęcamy piłkarzy naszych wszystkich klubów, ale nie tylko. Zapraszamy szkolne wycieczki, czy przedstawicieli świetlic i stowarzyszeń. Na zgłoszenia czekamy w naszym biurze do 25 maja. Prosimy zgłaszać grupy (czekamy na listę imienną z numerami Pesel). Zorganizowane grupy, zrzeszone w naszych klubach wejdą na mecz bezpłatnie - zachęca serwis Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

 

Podczas meczu nastąpi losowanie nagród dla trzech grup, które się zgłoszą. - Naprawdę warto, ale o szczegółach tych niespodzianek napiszemy wkrótce. Możemy jedynie zdradzić, że będzie to futbol połączony z Dniem Dziecka i będzie naprawdę fajnie!! - zapewnia rozpn.pl.
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.32%
Siatkówka 26.12%
Koszykówka 16.46%
Zapasy 15.66%
Tenis Stołowy 13.43%

ALL SPORT


Facebook