Strona główna » Sporty Walki » W trzech octagonach

W trzech octagonach

2017-05-26 12:11:09


W trzech octagonach

W Sochaczewie odbył się Puchar Polski MMA. W ostatnich przedwakacyjnych zawodach bardzo dobrze zaprezentowali się przedstawiciele klubu Cross Fight Radom.

 

Zawody były pięknym, sportowym widowiskiem. Po raz pierwszy w Sochaczewie walki toczyły się jednocześnie w trzech octagonach, a transmisję prowadzoną na żywo w internecie śledziło ponad sto tysięcy widzów - podkreśla almma.pl.

 

Jak zaprezentowali się radomianie? - Stoczyliśmy dużo pojedynków. Większość wygraliśmy. Nie ustrzegliśmy się też porażek, ale dwóch najważniejszych rzeczy nam na pewno nie brakuje - serca i głowy do walki - relacjonuje serwis radomskiego klubu.

 

Ostatecznie łupem grupy reprezentującej Cross Fight Radom padło 5 medali: 2 złote, 2 srebrne oraz jeden brązowy.

WYNIKI

I Miejsca
Karol Żurowski w kategorii Full Contact -70kg 
Żurek pokonał 2 mocnych rywali przez całkowitą dominację, Puchar Polski jako sparingi przed zbliżającymi się wielkimi krokami Mistrzostwami Świata MMA wypadły bardzo dobrze, Żurek - jest forma!:)


Patryk Marszałek w kategorii Junior -84kg
Debiutujący w zawodach Patryk zaprezentował się rewelacyjnie! Pokonał dwóch rywali w tym pierwszego przez KO. Systematyczna praca przyniosła efekt. Gratulacje i oby tak dalej!


II Miejsca
Brajan Jędryszczak Junior -70kg

Doświadczony Brajan stoczył najwięcej (4) walk ze wszystkich naszych reprezentantów. 3 wygrane w tym jedna przez szybkie KO. Zabrakło bardzo niewiele do złota. 


Dawid Piwoński Pierwszy Krok -66kg
Kolejny udany start zanotował również Dawid Piwoński. Siwy wygrał pewnie 2 walki ulegając niestety w finale doświadczonemu rywalowi. Do 3 razy sztuka:)


III Miejsca

Robert Porada OFS -70kg

Robek wygrał w bardzo dobrym stylu 2 walki z mocnymi rywalami, niestety uległ w półfinale późniejszemu tryumfatorowi tej kategorii wagowej. Walkę o 3 miejsce niestety wygrywa "bez walki" walkowerem. Nie mniej gratulacje!
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.33%
Siatkówka 26.24%
Koszykówka 16.52%
Zapasy 15.56%
Tenis Stołowy 13.35%

ALL SPORT


Facebook