Strona główna » Piłka Nożna » Nadzieja nie umarła

Nadzieja nie umarła

2017-06-17 07:40:25


Nadzieja nie umarła

Radomiak rewanżowy mecz barażowy o awans do Nice 1 ligi rozegra 18 czerwca. Rywalem zespołu z Radomia na stadionie przy ulicy Narutowicza 9 w niedzielę będzie Drutex Bytovia Bytów.

 

W pierwszym meczu w Bytowie drugoligowiec z Radomia przegrał aż 0:4. Nic dziwnego, że w awans wierzę tylko najwięksi optymiści. Co prawda piłkarze i szkoleniowiec zapowiadają walkę. - Nadzieja umiera ostatnia. Na boisko wybiegniemy rozegrać dobry mecz. Bardzo chcemy go wygrać i godnie pożegnać się z naszymi kibicami. Z honorem pożegnać się z tym sezonem, w którym zajęliśmy czwarte miejsce i zagraliśmy w barażu o awans na zaplecze ekstraklasy. Według mnie nie jest to taki słaby wynik - zapewnia Robert Podoliński. Zadanie wydaje się szalenie trudne.

 

Tym bardziej, że szkoleniowiec ma kłopot z obsadą bramki. W rewanżowym spotkaniu z Druteksem-Bytovią nie wystąpi kontuzjowany Piotr Banasiak. Doświadczonego piłkarza czeka dłuższa przerwa w grze. - Podczas przedmeczowej rozgrzewki w Bytowie doświadczony golkiper doznał kontuzji barku i między słupkami musiał go zastąpić zaledwie 20-letni Adrian Szady, który nie ustrzegł się dość prostych błędów na przedpolu - przypomina przegladsportowy.pl. Poza nim szkoleniowiec do dyspozycji ma młodszego o rok 19-letniego Filipa Adamczyka. Odpowiedzialność za strzeżenie bramki w starciu z doświadczonymi pierwszoligowcami spocznie więc na wyjątkowo młodych barkach.


Początek niedzielnego meczu - godz. 16.00.
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.32%
Siatkówka 26.12%
Koszykówka 16.47%
Zapasy 15.66%
Tenis Stołowy 13.43%

ALL SPORT


Facebook