Strona główna » Piłka Nożna » Komplet punktów

Komplet punktów

2017-06-19 06:18:31


Komplet punktów

Kolejny komplet punktów do swojego dorobku dopisali piłkarze Młodzika występujący w rozgrywkach grupy drugiej Nice Sport 2 – Klasa A.

 

Radomianie tym razem wygrali w Potworowie, rozgrywając dobry mecz. - Nasza drużyna dwukrotnie w pierwszej połowie wychodziła na prowadzenie i dwukrotnie dała strzelić sobie gole, które doprowadzały do remisu. W drugiej odsłonie meczu Konrad Pionka strzelił zwycięskiego gola - relacjonuje przebieg spotkania mlodzik.radom.pl.

 

Za tydzień podopieczni trenera Łukasza Glisty zakończą sezon domowym meczem z Mogielanką Mogielnica, która jest już pewna awansu do ligi okręgowej. - W Mogielnicy zorganizowano święto z okazji awansu. Piłkarze Mogielanki nie zawiedli i zdobyli aż siedem bramek. Z kolei w derbach powiatu przysuskiego, Chojniak Wieniawa okazał się lepszy od Orła Gielniów - informuje rozpn.pl.

 

Mecz Młodzik Radom – Mogielanka rozegrany zostanie w najbliższą sobotę o 17.00 na boisku na Firleju.

 

SKS Potworów - Młodzik Radom 2:3 (2:2)

Bramki: O. Modzel 5, D. Woźniak 22, K. Pionka 67

Młodzik: A. Dobosz - D. Kamionka, M. Molga, A. Woźniak, F. Janik, K. Grzebała (A. Kacprowicz), M. Hajduk, K. Pionka (Alan Wójcik), O. Modzel (Albert Wójcik), D. Woźniak, M. Szczepanik (M. Grzegorczyk)

 

W INNYCH MECZACH I TABELA

 

(źródło: mlodzik.radom.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.32%
Siatkówka 26.12%
Koszykówka 16.47%
Zapasy 15.66%
Tenis Stołowy 13.43%

ALL SPORT


Facebook