Strona główna » Sporty Walki » Trzech fighterów

Trzech fighterów

2017-06-19 18:56:10

Zawodnicy Cross Fight odnieśli kolejny sukces w Amatorskiej Lidze MMA. W Krakowie walczyło trzech fighterów radomskiego klubu.

Podopieczni Leszka Kulika stoczyliśmy siedem walk z czego pięć rozstrzygnęli na swoją korzyść. - Zdobyliśmy dwa medale: złoty i srebrny - podkreśla szkoleniowiec. Złoto wywalczył Alan Czajkowski startujący w najbardziej prestiżowej kategorii full contact w kategorii 77kg. - Alan wygrał 2 walki przez poddania, miał też wygraną walkowerem. W finale poddał w 2 rundzie zawodnika Szkoły Walki Drwala po świetnej walce. Obaj zawodnicy zaprezentowali się kapitalnie. Brawo! Ciężka praca daje zamierzony efekt, będzie tylko lepiej! - zapewnia w wypowiedzi na portalu społecznościowym Leszek Kulik.

Srebro zdobył Michał Pach - pierwszy krok 84kg. - Dla Michała były to drugie zawody w MMA. Wygrał pewnie dwie walki. Niestety musiał uznać wyższość finałowego rywala odklepując duszenie. O Michale na pewno jeszcze usłyszycie, jego determinacja, pracowitość i waleczność nie zna granic! - podkreśla trener klubu Cross Fight Radom.  Bez medalu wrócił Tomasz Poneta startujący w kategorii pierwszy krok 93kg. Radomianin wygrał swoją pierwszą walkę przez poddanie po całkowitej dominacji. Następną niestety przegrał przez decyzję. Zabrakło naprawdę niewiele.

(fot: Cross Fight Radom)