Strona główna » Główne » Korty z partnerem

Korty z partnerem

2017-06-23 12:40:29


Korty z partnerem

Marka Lexus została partnerem kortów tenisowych w Radomiu. Umowa obowiązywać będzie przez trzy lata.

 

Stosowną umowę w sprawie współpracy podpisały Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu sp. z o.o. i ASO MR sp. z o.o.sp.k. Na mocy umowy, na obiekcie promowana będzie marka Lexus. Pojawiły się m.in. znaki firmowe na siatkach i banerach. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji otrzymał natomiast do swojej dyspozycji dwa samochody - osobowy oraz dostawczy.

 

Robert Dębicki, Dyrektor Zarządzający MOSiR podkreśla: - Szukaliśmy partnera, z którym współpraca pozwoliłaby nadać jeszcze większy prestiż naszemu obiektowi sportowemu i jestem pewien, że w przypadku tej współpracy tak właśnie będzie.

 

Prezes MOSiR, Grzegorz Janduła liczy na to, że współpraca z tak mocno zakorzenioną w tenisowe środowisko firmą odegra ważną rolę we wzbogaceniu sportowej oferty dla radomian. - Lexus jest patronem wielu dużych imprez tenisowych na całym świecie. Jestem pewny, że dzięki ich doświadczeniu i zaangażowaniu, na naszym obiekcie odbędzie się wiele wyjątkowych i niezapomnianych imprez dla młodych pasjonatów tenisa - podkreśla Grzegorz Janduła.

 

Kompleks tenisowy na Borkach wchodzi w skład Radomskiego Centrum Sportu. Przypomnijmy, że obiekt został otwarty i oddany do użytku wiosną tego roku. Przy ul. Bulwarowej powstało osiem pełnowymiarowych kortów, w tym kort centralny z trybuną wkomponowaną w budynek socjalny. Tenisiści mają do dyspozycji nowoczesne zaplecze z szatniami, prysznicami, salą konferencyjną i tarasem widokowym.

 

(źródło: mosir.radom.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.35%
Siatkówka 26.13%
Koszykówka 16.48%
Zapasy 15.61%
Tenis Stołowy 13.42%

ALL SPORT


Facebook