Strona główna » Futbol amerykański » Porażka na inaugurację

Porażka na inaugurację

2017-06-26 06:00:39


Porażka na inaugurację

Nowy sezon zmagań w II lidze futbolu amerykańskiego rozpoczął zespół Green Ducks. Inauguracja w Radomiu niestety niewypadła okazale.


Po nieudanym szturmie na PLFA I wielu kluczowych zawodników Green Ducks zdecydowało się na opuszczenie Radomia. Nic dziwnego, że w porównaniu do poprzedniego sezonu, w pierwszej konfrontacji nowego sezonu zespół z Radomia zagrał w mocno w odmienionym zestawieniu. - Naszym celem jest zaprezentowanie się z najlepszej strony, jako drużyna zbudowana od podstaw. Zamierzamy skupić się na pracy z młodymi zawodnikami, których coraz większe zgranie pozwoli nam na walkę o zwycięstwo w każdym spotkaniu - zapewniała jeszcze przed meczem Natalia Domagała, wiceprezes Green Ducks. 

 

Rywalami Zielonych Kaczorów była ekipa Crusaders Warszawa. Goście w Radomiu zjawili się z jasno wytyczonym nastawieniem. - Na pewno nie zabraknie nam motywacji, aby odwdzięczyć się za lanie, jakie Green Ducks sprawili nam rok temu - zapewniał Marcin Miszczak, prezes stołecznego klubu. Rywal osiągnął cel. Każda z odsłon należała do przeciwnika. Mimo wysokiej porażki radomianie nie załamują rąk. - Otwarcie sezonu 2017, czyli FRIDAY NIGHT LIGHTS, pokazało, że Radom kocha futbol amerykański - zapewnił klubowy serwis.

 

Green Ducks Radom – Crusaders Warszawa 12:48 (6:21, 0:13, 0:7, 6:7)

 

W INNYCH MECZACH I TABELA

 

(fot: Green Ducks Radom)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.26%
Siatkówka 26.29%
Koszykówka 16.57%
Zapasy 15.54%
Tenis Stołowy 13.35%

ALL SPORT


Facebook