Strona główna » Piłka Nożna » Putin w Radomiu

Putin w Radomiu

2017-07-14 17:47:18


Putin w Radomiu

W harmonogramie meczów towarzyskich Broni Radom nastąpiła zmiana. Jednym z przeciwników miał być beniaminek czwartej ligi, Drogowiec Jedlińsk. Ponieważ obie drużyny zagrają ze sobą w lidze już w drugiej kolejce. Trenerzy uznali, że taki sparing nie byłby najlepszym rozwiązaniem.

 

Dlatego podopieczni Artura Kupca 22 lipca zagrają z Zamłyniem Radom. - Jeszcze nie wiadomo dokładnie na którym boisku odbędzie się ten mecz kontrolny. W grę wchodzą boisko w Skaryszewie lub Suskowoli. Niewykluczone, że obie drużyny spotkają się na "sztucznym" przy Narutowicza 9 - podkreśla serwis bronradom.pl.

 

Tymczasem czwartek był kolejnym pracowitym dniem dla drużyny z Plant. Na zajęciach pojawił się 22-letni Wiktor Putin, uniwersalny i wartościowy zawodnik z Ukrainy. - Wiktor ostatnie trzy sezony grał w Energii Kozienice. Jak na warunki trzecio i czwartoligowe ma spore umiejętności. W poprzednim sezonie dla Energii zdobył 10 goli. Tego zawodnika bardzo dobrze zna trener Artur Kupiec, razem współpracowali w kozienickim klubie. Może on grać zarówno w środku pomocy, jak i na bokach, czy w ataku. Jednak o tym, czy zostanie w Broni zadecydują najbliższe sparingi i treningi - informuje bronradom.pl. 

 

W piątek drużyna z Narutowicza dostała wolne, ale w sobotę o godz. 11 nasza zagra sparing z Lechią Tomaszów Mazowiecki w Drzewicy. W jakim składzie? - Do treningów wracają Wojtek Kupiec i Przemek Nogaj, ale z Lechią z marszu nie zagrają. Pojedziemy 18-19 osobowym składem. Na kontuzję narzeka Emil Więcek i on na razie trenuje indywidualnie. Do soboty już nikt nowy się nie pojawi, być może w przyszłym tygodniu - mówi szkoleniowiec Broni.

 

(fot: bronradom.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.32%
Siatkówka 26.12%
Koszykówka 16.47%
Zapasy 15.66%
Tenis Stołowy 13.43%

ALL SPORT


Facebook