Strona główna » Piłka Nożna » Powiało optymizmem

Powiało optymizmem

2017-07-15 20:04:37


Powiało optymizmem

Mimo dobrej gry Broń nie zdołała wyrównać. Zeszła z boiska pokonana. Jednak sobotni sparing piłkarzy z Radomia napawa optymizmem. 

 

Broń mecz (drużyny zagrały na boisku w Drzewicy) zaczęła bardzo odważnie. W 6 minucie ładnym strzałem popisał się Piotr Nowosielski. Uderzył z 16 metrów, ale bramkarz Lechii wyciągnął się jak struna i wybronił strzał. W 13 minucie świetną okazję miała Lechia. Zawodnik gospodarzy na szczęście nie trafił z 15 metrów do pustej bramki. W 38 min Lechia ponownie groźnie zaatakowała, ale świetną interwencją popisał się Paweł Młodziński.

 
Końcówka pierwszej połowy to fajna gra na wymianę, z obu stron, ale bez sytuacji bramkowych. W 49 minucie ponownie bramkarz radomskiej drużyny (tym razem Michał Kula) spisał się wyśmienicie. Za chwilę po kontrze, to Dominik Leśniewski mógł stanąć przed szansą, ale rywal w ostatniej chwili ofiarnie wślizgiem wybił mu piłkę spod nóg. W 58 minucie Broń miała najlepszą okazję. Dominik Leśniewski wyszedł "sam na sam". Na 16 metrze próbował lobować bramkarza, ale ten końcami palców strącił piłkę. 


Decydująca akcja meczu miała w 77 minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, Paweł Magdoń głową idealnie obok słupka umieścił piłkę w siatce. W ekipie Broni zagrało sześciu nowych zawodników. Zbigniew Obłuski, Adrian Karasek, Adam Imiela i Marcin Grunt, którzy wcześniej podpisali umowy , a także Michał Kula i Wiktor Putin. Przeciwko Lechii obaj wypadli bardzo dobrze. Z różnych przyczyn w meczu tym nie mogli zagrać natomiast Przemysław Wicik, Emil Więcek, Wojciech Kupiec i Przemysław Nogaj. 

 

Lechia Tomaszów Mazowiecki - Broń Radom 1:0 (0:0)

Bramki: Magdoń 77

Lechia: Kędra (46. Grejber) – Jakubczyk (46. Kornacki), Cyran (46. Walasek), Magdoń, testowany, Lewiński (46. Orzechowski), Bocian, Rozwandowicz (46. Szymczak), Żytek (46. Golański), Mirecki (46. Kolasa), Płonka (46. Patora).

Broń: Młodziński (46. Kula) - Sala, Karasek (46. Dobosz), Grunt, Leśniewski (60. Jedynak), Imiela (80. Nobis), Putin, Oziewicz (78. Sobolewski), Nowosielski (80. Węglicki), Czarnecki (75. Dulias), Obłuski.

 

(źródło: bronradom.pl)

 
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.32%
Siatkówka 26.12%
Koszykówka 16.47%
Zapasy 15.66%
Tenis Stołowy 13.43%

ALL SPORT


Facebook