Strona główna » Pływanie » Od jesieni w Akron

Od jesieni w Akron

2017-07-21 08:01:13


Od jesieni w Akron

Znamy miejsce, gdzie kontynuować będzie swoją przygodę z pływaniem Paulina Nogaj. Zawodniczka Wodnika Radom od jesieni będzie studentką Uniwersytetu w miejscowości Akron.

 

Akron to miasto w stanie Ohio. - Jestem podekscytowana. Od pierwszej rozmowy z trenerem Brianem Peresim od razu poczułem, że Akron jest dla mnie najlepszym miejscem do rozwijania zarówno mojej pasji pływania, jak i kontynuowania moich zainteresowań akademickich. Nie mogę się doczekać pracy i konkurowania z tak niesamowitym zespołem! - przyznała w rozmowie zamieszczonej przez portal swimswam.com.


Paulina Nogaj przedstawiana jest jako wielokrotna medalistka mistrzostw Polski, reprezentująca najwyższy krajowy poziom. - Reprezentowała Polskę w Mistrzostwach Europy Młodzieży w 2013 roku (medalista z brązu LCM 4 × 100) i 2014 (finał na dystansie LCM 50) oraz w Mistrzostwach Świata Juniorów w Dubaju w 2013 roku (półfinał na LCM 100), a w Singapurze w 2015 r. (półfinalista w LCM 50) - przypomina swimswam.com.


Spora lista osiągnięć nie zaspakaja oczywiście ambicji zawodniczki. Paulina Nogaj powiedziała SwimSwam: - Moim celem sportowym jest zakwalifikowanie się do następnych igrzysk olimpijskich w Tokyo 2020... W realizacji ambitnego zmierzania pomóc mają treningi w Akron. Na tamtejszym uniwersytecie radomianka trenować będzie w grupie pływaków w której znajdują się m.in. Ally Wharton , Brooke Lamoureux i Paulita Garcia Estrella.
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.26%
Siatkówka 26.29%
Koszykówka 16.57%
Zapasy 15.54%
Tenis Stołowy 13.35%

ALL SPORT


Facebook