Strona główna » Sporty Walki » Będzie się działo

Będzie się działo

2017-07-25 18:55:46


Będzie się działo

To będzie wydarzenia - pierwszy raz w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu stanie profesjonalna klatka do zawodowych pojedynków MMA.


Mamy wielką przyjemność ogłosić, że dwunasta odsłona zawodowej gali MMA Thunderstrike Fight League odbędzie się 18 listopada w Radomiu - informuje na swoim profilu TFL. Satysfakcji nie kryje Michał Górski. -Staraliśmy się o to miesiącami i wreszcie mamy to! Wszystko po to, żeby wreszcie zaprezentować najlepszych radomskich zawodników przed własną publicznością, a mamy kim się pochwalić!Niech ktoś powie, że w Radomiu nic się nie dzieje - podkreśla właściciel firmy Atleta.

 

- Będzie kilka EXTRA-FIGHTOW, dedykowanych specjalnie pod publikę z Radomia. W tym historycznym wydarzeniu w klatce TFL, swoje umiejętności zaprezentują najlepsi z najlepszych radomskich wojowników - potwierdza Thunderstrike Fight League. Kibice obejrzą 15 walk na zasadach MMA w profesjonalnym oktagonie. -To event o którym będzie mówiło się przez kolejne lata. Będzie to święto radomskich sportów walki - zapewnia Jacek Sarna, współorganizator TFL.

 

Zawody będą miały międzynarodową obsadę. Odbędzie się też walka wieczoru o pas mistrzowski Thunderstrike Fight League.
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.26%
Siatkówka 26.29%
Koszykówka 16.57%
Zapasy 15.54%
Tenis Stołowy 13.35%

ALL SPORT


Facebook