Strona główna » Zapasy » Walczył w Sarajewie

Walczył w Sarajewie

2017-07-31 05:41:58

Konrad Kozłowski wystąpił w turnieju mistrzostw Europy kadetów w zapasach stylu klasycznego.

Zawodnik Olimpijczyka Radom w Sarajewie zaprezentował się w kategorii wagowej 69 kg. W stawce 26 zapaśników sklasyfikowany został na 22 miejscu. Konrad Kozłowski w walce której stawką był awans do do ćwierćfinału uległ na punkty Oleksandrowi Prymachenko z Ukrainy. Tytuł mistrzowski w tej kategorii wywalczył Asim Imanzade z Azerbejdżanu.

Konrad Kozłowski występ w barwach Polski na prestiżowej imprezie ma za sobą. Tymczasem Dominika Dudzińskiego, kolejnego z przedstawicieli radomskiego klubu, w najbliższych dniach czeka występ w mistrzostwach świata juniorów. W tym przypadku zapaśnik Olimpijczyka o medale rywalizować będzie w Tampere.