Strona główna » Siatkówka » Udana integracja

Udana integracja

2017-08-06 21:28:11


Udana integracja

Od czwartku do soboty zespół Cerrad Czarnych Radom przebywał na zgrupowaniu integracyjnym w pod radomskim Ranczo Stefanów.

 

Obóz integracyjny to nie nowość w zespole Cerrad Czarnych. Rok temu również drużyna udała się na przedsezonowy obóz, na którym oprócz stricte sportowych zajęć był też czas na poznanie się wzajemne oraz możliwość integracji. Element integracyjny może mieć duże znaczenie, bowiem w klubie w przerwie między sezonami doszło do dużych zmian kadrowych.

 

W trakcie trzydniowej integracji siatkarze mogli się lepiej poznać.  – Obóz treningowy spełnił swój cel, którym było wkomponowanie nowych zawodników w drużynę. Chłopcy mieszkali w cztero, pięcioosobowych pokojach więc spędzali ze sobą prawie cały czas – opisuje trener Robert Prygiel.

 

Podczas zgrupowania na siatkarzy czekało wiele atrakcji. - Z rana były zajęcia motoryczne, zaś w późniejszej części dnia były przyjemne formy aktywnego spędzania czasu jak spływ kajakami czy gra w piłkę nożną. Myślę, że obóz był bardzo udany - podsumował obóz trener Prygiel.

 

Teraz dla Cerrad Czarnych nadchodzi czas wytężonych przygotowań – Przygotowania rozpoczniemy w najbliższy poniedziałek 7. sierpnia. Będą się one składać z treningów porannych i popołudniowych. Rano będą to zajęcia siłowe z podziałem na grupy. Siłownia będzie cztery razy w tygodniu. Drugi trening będzie odbywał się po południu i będzie on poświęcony poprawie techniki indywidualnej zawodników. Dużo ciężkiej pracy przed nami, ale trzeba ją wykonać – nakreślił plan treningowy szkoleniowiec radomskiej ekipy.

 

Trener  popularnych „Wojskowych” uciął także spekulacje odnośnie ewentualnych transferów – Mamy obecnie czterech środkowych : Dimę Teremienkę, Michała Ostrowskiego,  Norberta Hubera i Kubę Zwiecha. Wszyscy mają ważne kontrakty na ten sezon i traktujemy to jako stan obecny. Mamy nadzieję, że wszyscy gracze będą zdrowi i nie będziemy musieli szukać transferów w trakcie sezonu. – zakończył trener Prygiel. 

 

fot. wksczarni.pl
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.35%
Siatkówka 26.13%
Koszykówka 16.48%
Zapasy 15.61%
Tenis Stołowy 13.42%

ALL SPORT


Facebook