Strona główna » Piłka Ręczna » Ręczni też trenują

Ręczni też trenują

2017-08-09 18:06:42


Ręczni też trenują

Pierwszoligowy zespół piłkarzy ręcznych radomskiego Uniwersytetu przygotowania do nowego sezonu rozpoczął od zajęć nad zalewem na Borkach.

 

Zajęcia nad popularnym zalewem zostały przeprowadzone wyjątkowo. Wszystko dlatego, że hala Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego przy ulicy Chrobrego, w której trenuje zespół jest zamknięta. - Obiekt będzie udostępniony dopiero od 9 września. Dlatego korzystamy z uprzejmości Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji - informuje Tomasz Paduch, prezes klubu.

 

W okresie przygotowawczym zespół Uniwersytetu weźmie udział przynajmniej w dwóch turniejach towarzyskich. Pierwszy zostanie rozegrany w Końskich już 18-19 sierpnia. Oprócz radomian i pierwszoligowego zespołu gospodarzy w zmaganiach wezmą udział także Politechnika Anilana Łódź, KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski i AZS-AWF Biała Podlaska. W pierwszy weekend września podopieczni trenera Mariusza Greli zagrają natomiast w Ostrowcu Świętokrzyskim z gospodarzami oraz SPR PWSZ Tarnów. Pozostałe sparingi są jeszcze ustalane.

 

Kadrę stanowić będzie 16-17 zawodników. Na razie klub pozyskał czterech nowych zawodników. Do ekipy dołączył Krzysztof Markowski, który dotąd był bramkarzem Vive Tauronu Kielce. Działacze beniaminka I ligi poinformowali o wypożyczeniu z Azotów Puławy Piotra Pezdy, a także transferach Mikołaja Barana i Pawła Kowalczyka. Mariusz Grela nie zamyka drzwi przed zdolnymi juniorami, ale zdaniem szkoleniowca wzmocnienia wymaga jeszcze blok defensywny. 
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.35%
Siatkówka 26.13%
Koszykówka 16.48%
Zapasy 15.61%
Tenis Stołowy 13.42%

ALL SPORT


Facebook