Strona główna » Piłka Nożna » Rozwój w piątek

Rozwój w piątek

2017-08-10 12:45:03


Rozwój w piątek

Po wygranej nad Siarką Tarnobrzeg przyszedł czas na kolejny drugoligowy mecz. W piątek piłkarze Radomiaka na stadionie przy ul. Narutowicze zmierzą się z Rozwojem Katowice.

 

Po dwóch kolejkach drużyna z Górnego Śląska bilans ma remisowym. W pierwszym spotkaniu katowiczanie ponieśli porażkę. W drugiej odnieśli zwycięstwo. Trener Jerzy Cyrak nie ma wątpliwości. Rozwój jest dużą zagadką, ale zapewnia. - Na pewno możemy się spodziewać rywala, który postawi wysokie wymagania.

 

- Darzymy Radomiaka dużym szacunkiem. Wygrał dwa pierwsze mecze, ale na pewno nie jedziemy jak na pożarcie, tylko po jakąś zdobycz punktową - potwierdza Bartosz Jaroszek. Zawodnik drużyny z Katowic patrzy optymistycznie w przyszłość. Tym bardziej, że w poprzednim sezonie w konfrontacji z Radomiakiem piłkarze Rozwoju uzyskali korzystny bilans. - W pierwszym meczu zremisowaliśmy, mimo że od 35. minuty graliśmy w osłabieniu, a wiosną z Radomia udało nam się wywieźć trzy punkty - przypomina Bartosz Jaroszek.

 

Trenerem Rozwoju jest Marek Koniarek. Przed piątkową potyczką klub pozyskał z GKS Katowice Pawła Szołtysa. Tymczasem w Radomiaku na pewno nie zagra Chinonso Agu. - Pozostali zawodnicy powinni być do mojej dyspozycji - zapewnia Jerzy Cyrak.

Bilety na piątkową potyczkę od wtorku można nabyć w Galerii Słonecznej. Tymczasem w czwartek (godz. 16-19) będzie można to uczynić przy stadionie od ulicy Narutowicza. W piątek kasy czynne będą od godz. 15.30. Początek meczu - godz. 18.30.
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.35%
Siatkówka 26.13%
Koszykówka 16.48%
Zapasy 15.61%
Tenis Stołowy 13.42%

ALL SPORT


Facebook