Strona główna » Piłka Nożna » Trzy bramki Centrum

Trzy bramki Centrum

2017-08-13 20:25:00

Centrum Radom w inauguracyjnym meczu Campeon.pl Ligi Okręgowej wygrało z Powiślanką Lipsko.

Tuż przed pierwszym meczem nowego sezonu do kadry „Centralnych” dołączyło trzech nowych piłkarzy. Kadrę wzmocnili 22-letni Piotr Wróblewski, grający na pozycji obrońcy, a także 18-letni bramkarz Mateusz Bochniewski i 17-letni napastnik Łukasz Hebda. Każdy z nich jest wychowankiem radomskiej Broni. Umowę z Centrum Radom podpisał też pomocnik Marcin Prokop. 26-latek ostatnio grał w Powale Taczów.

Z czwórki wymienionych w podstawowej jedenastce wybiegł ten najmłodszy. Wpisał się nawet na listę strzelców, ale w 30 minucie wynik otworzył Patryk Elertowicz. Jeszcze przed przerwą drużyna z Radomia podwyższyła. Kwadrans przed końcem było już 3:0. W 85 min. Kacper Wnuk miał szansę z rzutu karnego, ale bramkarz z Lipska obronił jego strzał. Powiślanka również miała swoje szanse. Po jednej akcji piłka trafiła w poprzeczkę.

Centrum Radom - Powiślanka Lipsko 3:0 (2:0)

Bramki: Elertowicz 30, Hebda 42, Wnuk 76,

Centrum:Samb (75. Bochniewski) - Elertowicz (85. Wróblewski), Wiatrak, Blank, Grylak, Strzelecki, Pacyna (66. Tworek), Paliwoda, Dynya (63. Kasprzyk), Wnuk, Ł. Hebda (70. Podkowa).

Powiślanka: Rak - Król (73. Michałek), Bajor, Bzikot, Cieciura (85. Krawczyk), Gajos (56. Kostrzewa), Kwiatkowski (68. Fulara), Lasota (46. Gardynik, Woźniak (80. Korczak), Zięba.

(fot: rsscentrum.pl)