Strona główna » Sporty Motorowe » Miejsca na podium

Miejsca na podium

2017-08-15 15:20:30


Miejsca na podium

Śliskie i wąskie odcinki Rajdu Rzeszowskiego ponownie udowodniły, że są jednym z najtrudniejszych wyzwań dla zawodników z całej Europy.

 

 

Wielu z nich nie sprostało im, jednak zupełnie inaczej było w przypadku trzech załóg zespołu MSZ Racing. Każda z nich zameldowała się na mecie tego arcytrudnego rajdu i zdobyła upragnione podium w swojej klasie! - Są takie rajdy, o których długo się nie zapomina, a tego rajdu nie zapomnimy chyba nigdy - zapewnia Jakub Wysocki, MSZ Racing. - Już samo osiągnięcie mety w Rzeszowie byłoby niezwykłym sukcesem, a my wspięliśmy się jeszcze wyżej, wywalczając przy tym miejsca na podium! Nasi zawodnicy oraz mechanicy wykonali kawał rewelacyjnej roboty, za co należy im się wielki szacunek. Tworzymy zgrany zespół, który jeszcze nieraz pokaże swój potencjał! 

 

Kolejne miejsce w czołowej trójce klasy ERC Junior U27 na swoje konto zapisali Aleks Zawada i Grzegorz Dachowski. Załoga zwinnego Opla Adama R2 bardzo szybko przemieszczała się po odcinkach specjalnych wokół Rzeszowa, co zaowocowało także zwycięstwem w klasie czwartej Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski! Równie imponującą postawę zaprezentowali Łukasz Byśkiniewicz i Tomasz Borko. W ich aucie awarii uległo wspomaganie kierownicy, jednak Łukasz dzielnie stawił temu czoła i w takich warunkach zdołał przejechać 80 kilometrów oesowych. Ich poświęcenie opłaciło się, gdyż na mecie mogli się cieszyć z trzeciego miejsca w klasie czwartej.

 

Po wielu latach przerwy siły ponownie połączyli Maciej Lubiak i Maciej Wisławski. Mocny duet w równie mocnym Subaru wykazał się niesamowitą dojrzałością, która była niezbędna na podstępnych odcinkach specjalnych Rajdu Rzeszowskiego. Nauka nowego samochodu przyniosła im zwycięstwo w klasie Open N!

 

(źródło: materiał prasowy)

 

 
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.34%
Siatkówka 26.21%
Koszykówka 16.51%
Zapasy 15.59%
Tenis Stołowy 13.36%

ALL SPORT


Facebook