Strona główna » Łucznictwo » Strzelali na Wacynie

Strzelali na Wacynie

2017-08-22 08:58:30


Strzelali na Wacynie

Najlepszym łucznikiem Memoriału Michała Sawickiego okazał się Jacek Kwaczyński.

 

Zawodnik radomskiego Sokoła dobrą dyspozycję udowodnił już w eliminacjach. - Jacek z najlepszym wynikiem w kwalifikacjach (620 pkt.) po zwycięstwie we wszystkich pojedynkach uplasował się na pierwszym miejscu - relacjonuje serwis sokolradom.pl. Drugie miejsce w końcowej klasyfikacji zajął Maciej Wojtyś (Stella Kielce), a trzecie Jakub Matanina (Grot Bodzentyn). Piąty zakończył zmagania natomiast Mikołaj Klochowicz z Łuczniczego Klubu Sportowego Radom.

 

Wśród łuczniczek triumfowała Aleksandra Paczuska przed Ewą Sobieraj (obie Marymont Warszawa) i Moniką Piskozub (Robin Hood Warszawa). Najlepszą z radomianek okazała się Renata Grunt. Reprezentantka Sokoła sklasyfikowana została na miejscu szóstym. Tymczasem Małgorzata Kośla do rundek weszła z 8 miejsca (435 pkt) i ostatecznie zajęła siódmą pozycję.

 

Emocji nie zabrakło w rywalizacji juniorek i juniorów młodszych. Wśród łuczniczek zwyciężyła Julia Polak. Tymczasem w rywalizacji chłopców najlepszym okazał się Dawid Kulik (oboje Stella Kielce). Czwarty był Filip Frąk, a ósmy Mikołaj Stankowski (obaj ŁKS Radom). W finałowej rozgrywce wzięła również udział Weronika Rozwadowska. Łuczniczka Sokoła ostatecznie zajęła siódme miejsce.

 

Ponadto w zmaganiach łuków bloczkowych triumfował Marcin Affek (Marymont Warszawa). Na obiekcie sportowym przy Zespole Szkół Agrotechnicznych i Gospodarki Żywnościowej na Wacynie rywalizowało 65 łuczniczek i łuczników. Organizatorem Memoriału Michała Sawickiego było PTG Sokół Radom.  
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.22%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.75%

ALL SPORT


Facebook