Strona główna » Sporty Motorowe » Przenieśli się do Czech

Przenieśli się do Czech

2017-08-25 06:20:27


Przenieśli się do Czech

Rajdowe Mistrzostwa Europy wkraczają w decydującą fazę! Do końca sezonu zostały już tylko trzy rajdy, które wyłonią najlepsze załogi Starego Kontynentu. O tytuł najszybszego juniora walczy Aleks Zawada ze swoim pilotem Grzegorzem Dachowskim.

 

Załoga MSZ Racing po bardzo udanym Rajdzie Rzeszowskim przenieśli się do Czech, gdzie rozegrany zostanie Rajd Barum. Zawada i Dachowski są obecnie jedną z najszybszych załóg w Europie. W klasyfikacji ERC Junior U27 plasują się na znakomitej, trzeciej pozycji. Przed nimi są tylko reprezentanci fabrycznego zespołu Opla, do których Polacy tracą niewiele, przez co sprawa tytułu mistrzowskiego jest wciąż otwarta. 

 

- Emocje po Rzeszowie jeszcze nie opadły, a my już jesteśmy na Rajdzie Barum – rajdzie absolutnie kultowym, na który wszyscy zawsze czekają. Widać to szczególnie po liście zgłoszeń - mówi Aleks Zawada. -  W klasie ERC Junior U27 zmierzymy się z aż dwunastoma załogami, a każda z nich będzie chciała walczyć o najwyższe pozycje. W przeszłości już dwukrotnie stawałem tutaj na podium i zrobię wszystko, by utrzymać tę passę! 

 

Do grona partnerów  zespołu  MSZ Racing w Rajdzie Barum dołączy czeska firma narzędziowa ZPS-FREZOVACI NASTROJE, która oferuje bogatą gamę narzędzi do cięcia metali, takich jak piły, wiertła, ostrza oraz frezy, czyli wszystko to, czego możesz kiedyś potrzebować!




  



ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.34%
Siatkówka 26.21%
Koszykówka 16.51%
Zapasy 15.59%
Tenis Stołowy 13.36%

ALL SPORT


Facebook