Strona główna » Zapasy » Szykują formę

Szykują formę

2017-08-28 06:07:57


Szykują formę

Zawodnicy Olimpijczyk szykują formę na drugą częścią sezonu. Reprezentanci klubu z Radomia w sierpniu przebywali m.in. na zgrupowaniu w Giżycku.

 

Mający ambitne plany zawodnicy Radomskiego Centrum Szkolenia Zapaśniczego  szlifują formę na drugą część sezonu. Pomóc miało im w tym m.in. pobyt na Mazurach i kilkudniowe zgrupowanie w świetnie znanym ośrodku w Giżycku. - Pracowali przede wszystkim nad poprawą wytrzymałości, techniki oraz siły pod czujnym okiem trenerów: Włodzimierza Zawadzkiego oraz Zdzisława Kolanka - informuje serwis olimpijczyk.radom.pl.

 

Tymczasem zakończyły się zmagania najlepszych zapaśników świata. Tym razem w kadrze Polski nie było żadnego zawodnika radomskiego klubu, ale Paryż okazał się być szczęśliwy dla biało-czerwonych. Pierwszy raz w historii polscy zapaśnicy przywieźli z jednej imprezy po jednym krążku z każdego stylu. Srebro wywalczył klasyk Mateusz Bernatek, brąz Roksana Zasina oraz srebro wolniak Murad Gadziev.

 

Nic dziwnego, że i w Olimpijczyku nastrój mocno się poprawił. Wszyscy wierzą, że nadchodzą lepsze dni dla przeżywającej w ostatnich latach trudne chwile dyscypliny. Zapaśnicy z Radomia z nadzieją oczekują też jesiennych startów. A tych nie będzie brakowało. Kolejna odsłona ligi Krajowej Ligi Zapaśniczej ruszyć ma już 19 września. Kilka dni wcześniej klasycy walczyć będą w mistrzostwach Polski. Jesienią o medale rywalizować będą młodzieżowcy. W planach jest jeszcze kilka innych prestiżowych imprez.

 

(fot:olimpijczyk.radom.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.34%
Siatkówka 26.21%
Koszykówka 16.51%
Zapasy 15.59%
Tenis Stołowy 13.36%

ALL SPORT


Facebook