Strona gwna » Sporty Motorowe » Nie było mocnych

Nie było mocnych

2017-08-31 09:01:28


Nie było mocnych

W tegorocznym Rajdzie Barum nie było mocnych na Aleksa Zawadę i Grzegorza Dachowskiego!

 

Załoga MSZ Racing przystąpiła do rajdu z bojowym nastawieniem i spełniła swoje cele w stu procentach. Aleks i Grzesiek wygrali klasę ERC Junior U27 i zostali samodzielnymi liderami w klasyfikacji całego sezonu! To wielki krok ku tytułowi mistrzowskiemu, który pozwoli im wsiąść do auta klasy R5.

 

Aleks Zawada i Grzegorz Dachowski prowadzili w rajdzie nieprzerwanie od trzeciego odcinka specjalnego. Po drodze wygrali aż cztery oesy, a także zdobyli dodatkowe punkty za zwycięstwo w pierwszym etapie oraz trzecie miejsce w drugim. Na mecie ich przewaga nad drugą załogą wyniosła ponad trzy minuty!

 

Co za rajd! To niesamowite! Konkurencja była niezwykle mocna, a trasy piekielnie wymagające - Aleks Zawada. - Trzymaliśmy się z dala od kłopotów, a przy tym dysponowaliśmy świetnym tempem. Co prawda mieliśmy jedną groźną sytuację na trasie, ale, jak to się mówi, szczęście sprzyja lepszym i razem z naszymi partnerami możemy się teraz cieszyć z tego podwójnego sukcesu! Liderujemy w mistrzostwach i chcemy, aby zostało tak już do końca.  

 

(materiał prasowy, fot: Josef Petru)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanay klubowe

Najchtniej czytane
Piłka Nożna 31.1%
Siatkówka 29.29%
Zapasy 17.06%
Tenis Stołowy 14.78%
Sporty Walki 7.77%

ALL SPORT


Facebook