Strona główna » Sporty Motorowe » Mocny skład

Mocny skład

2017-09-07 11:27:17


Mocny skład

Za nami półmetek zmagań w mistrzostwach Polski rajdów samochodowych!

 

Po Rajdzie Rzeszowskim, który przyciągnął do naszego kraju najlepszych zawodników Europy, przyszedł czas na najstarszą imprezę w polskim czempionacie, czyli 51. Rajd Dolnośląski. Zespół MSZ Racing wystąpi tam w roli faworytów do zdobycia czołowych miejsc w klasie czwartej oraz Open N. Wszystko za sprawą Łukasza Byśkiniewicza i Tomasza Borko oraz Macieja Lubiaka i Macieja Wisławskiego.

 

Popularny "Byśki" zajmuje obecnie drugą pozycję w swojej klasie i wciąż jest w grze o tytuł mistrzowski. W tym sezonie już dwukrotnie stawał na podium, a kolejne będzie chciał wywalczyć na trasach wokół Dusznik-Zdroju. Maciej Lubiak swój powrót do ścigania w mistrzostwach Polski rozpoczął od triumfu w klasie Open N. Na jego korzyść przed startem na Dolnym Śląsku przemawia to, że jest to jego ulubiony rajd, na którym zawsze świetnie się czuje.

 

- Rajd Dolnośląski to nieodłączny punkt mistrzostw Polski, który w tym roku może nam przynieść wiele niespodzianek. Wszyscy czekamy na zapowiadający się bardzo ciekawie odcinek Duszniki Arena. Jeden z przejazdów tego oesu będzie rozgrywany po zmroku, co będzie dodatkowym wyzwaniem. Jestem spokojny o dyspozycję naszych załóg – to doświadczeni fighterzy, którzy nie dają łatwo za wygraną - zapewnia Jakub Wysocki z MSZ Racing. 

 

(źródło: materiał prasowy)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.23%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.75%

ALL SPORT


Facebook