Strona główna » Piłka Ręczna » Udana inauguracja

Udana inauguracja

2017-09-10 10:47:32


Udana inauguracja

Pierwsze mecz i pierwsze zwycięstwo w I lidze! Piłkarze ręczni Uniwersytetu Radom pokonali w Wieluniu tamtejszy MKS

 

Mamy to - cieszyli się radomianie. - Bardzo zimny prysznic na początek sezonu. Punkty niestety jadą do Radomia - podsumowali inauguracyjny mecz nowego sezonu natomiast gospodarze. Podopieczni trenera Mariusza Greli od początku kontrolowali przebieg meczu. W pierwszej połowie ich przewaga dochodziła do czterech bramek. Ostatecznie po trzydziestu minutach Uniwersytet prowadził 16:13.

 

Przebieg wydarzeń po przerwie nie uległ zmianie. W pewnym momencie gospodarze co prawda zbliżyli się na dystans jednego trafienia, ale ostatecznie zespół z Radomia zwyciężył różnicą siedmiu bramek. MVP meczu został ł.ukasz Sulima. -  Zwycięstwo bardzo cieszy. Zawodnicy zagrali naprawdę świetny mecz na inaugurację. Pokazali charakter, pokazali, że są zespołem, zarówno w obronie, jak i w ataku - zapewnił Mariusz Grela. Słowa trenera Uniwersytetu potwierdzają opinie gospodarzy. - Usłyszeliśmy bardzo miłe opinie na nasz temat, że mamy dobry zespół i fajnie gramy w piłkę ręczna - podkreślił Mariusz Grela.

 

  • Postawa budzi szacunek tym bardziej, że zespół przed inauguracją sezonu borykał się z problemem. Miał ograniczony dostęp do własnej hali. W ostatnich tygodniach obiekt przy ulicy Chrobrego w Radomiu był zamknięty i zespół nie mógł tam trenować. W drugiej kolejce Uniwersytet zagra z MTS Chrzanów, które również zostanie rozegrane na wyjeździe. 

 

MKS Wieluń - Uniwersytet Radom 23:30  (13:16)

 

W INNYCH MECZACH I TABELA
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.34%
Siatkówka 26.21%
Koszykówka 16.51%
Zapasy 15.59%
Tenis Stołowy 13.36%

ALL SPORT


Facebook