Strona główna » Piłka Ręczna » Porażka w Radomiu

Porażka w Radomiu

2017-09-25 06:26:04


Porażka w Radomiu

Porażki doznał pierwszoligowy zespół piłkarzy ręcznych radomskiego Uniwersytetu w meczu przed własną publicznością z Ostrovią Ostrów Wlkp.

 

Pierwsze w sezonie spotkanie we własnej hali rozpoczęło się od miłej okoliczności. Akademicy zostali uhonorowany okazjonalnym pucharem Radosława Witkowskiego, prezydent Radomia za awans na zaplecze ekstraklasy. Na tym miłe chwile się zakończyły. Wyrównany przebieg spotkanie miało tylko przez pierwsze 10. minut.

 

Później dominujący na parkiecie goście systematycznie budowali swoją przewagę. Prowadzenie powiększali po szybkich atakach. Radomianie mieli natomiast dużo problemów ze sforsowaniem defensywy gości. Pomimo ambitnej gry zespołu z Radomia druga odsłona nie zmieniła wydarzeń. Mecz przebiegał pod dyktando bardziej doświadczonej drużyny z Wielkopolski. 

 

- Wypada nam przeprosić kibiców, którzy tak licznie stawili się aby nas dopingować. Chłopaki bardzo chcieli dobrze wypaść, ale niestety rywal okazał się za silny - podsumował mecz Mariusz Grela, trener Uniwersytetu. W całym spotkaniu padło łącznie aż 68 bramek.

 

Uniwersytet Radom - Ostrovia Ostrów Wlkp. 30:38 (14:18)

 

W INNYCH MECZACH I TABELA   
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.34%
Siatkówka 26.21%
Koszykówka 16.5%
Zapasy 15.6%
Tenis Stołowy 13.36%

ALL SPORT


Facebook