Strona główna » Lekkoatletyka » Wygrana w Memoriale

Wygrana w Memoriale

2017-09-26 06:30:39

Mateusz Dębski zwyciężył w Memoriale Krzysztofa Wolińskiego. Uliczny bieg na dystansie 10 km odbył się po raz dziewiąty.

Skarżysko-Kamienna tym razem gościło ponad 220 biegaczy. Zmagania zdominowali przedstawiciele klubu RLTL ZTE Radom. Mateusz Dębski po pasjonującym finiszu na mecie (czas 0.33,42) wyprzedził reprezentującego Starachowice Dawid Kubca (0.33,46) i Rafała Czarneckiego (0.41,52), trenera STS Skarżysko, dwóch faworytów z regionu świętokrzyskiego.

Dobrze spisali się również pozostali przedstawiciele regionu radomskiego. Dziesiąty był Andrzej Kacprzak (czas 0.37,38). Dwunasty Tomasz Orman z Szydłowca (0.38,05), natomiast siedemnasty Marcin Kucharski z Radomia (0.39,10).

Tymczasem wśród pań na podium wśród pań uplasowała się Małgorzata Czarnota. Pochodząca z gminy Jastrząb koło Szydłowca zawodniczka RLTL ZTE zajęła drugą pozycję (0.41,38). Ustąpiła tylko zawodniczce gospodarzy Klaudii Kotańskiej (0.41,20).

(fot:skarzysko24.pl)