Strona główna » Sporty Walki » Walka w obronie pasa

Walka w obronie pasa

2017-09-28 15:28:44


Walka w obronie pasa

Mistrz TFL w kategorii półciężkiej Michał Oleksiejczuk wystąpi w walce wieczoru TFL 12.

 

Do emocjonująco zapowiadającego się wydarzenia dojdzie 18 listopada w Radomiu. Polski prospekt i nadzieja mieszanych sztuk walki kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Efektownie nokautując swoich rywali. Michał "Lord"Oleksiejczuk ma na koncie, aż 9 wygranych z rzędu nad szanowanymi i uznanymi fighterami z Polski, Europy oraz świata. Dal zawodnika będzie to trzeci pojedynek w obrona pasa mistrzowskiego TFL. W dwóch poprzednich obowiązkowych obronach pewnie przed czasem wygrywał z Lukaszem Klingerem oraz Charles Andrade.

 

- TFL jest dla mnie na ten moment priorytetową organizacją, która zaprowadziła mnie na szczyt w Polskiej dywizji półciężkiej. Naszym wspólnym celem jest droga do UFC, która jest kręta i trudna. Jest również długa i z tym się liczymy. Mam 22 lata i wiem, że TFL sprowadza mi świetnych rywali a każda walka jest super doświadczeniem na przyszłość. Jestem mistrzem TFL, jestem Waszym mistrzem. Zapraszam Was do Radomia - zachęca Michał Oleksiejczuk. 

 

Utytułowany zawodnik dziękuję organizacji TFL, na którą zawsze mógł liczyć w najtrudniejszych momentach. Zawodowa Gala MMA, TFL 12 odbędzie się 18 listopada w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Bilety na galę dostępne w sprzedaży od 1 października na stronie www.tflmma.pl oraz w Centrum Wspomagania Sportowego i Promocji Zdrowia „ATLETA” przy ul. Wałowa 8 w Radomiu.

 

(fot: TFL)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.27%
Siatkówka 26.27%
Koszykówka 16.56%
Zapasy 15.55%
Tenis Stołowy 13.35%

ALL SPORT


Facebook