Strona główna » Tenis Stołowy » Sobota przy stołach

Sobota przy stołach

2017-10-04 06:10:29

Odbył się pierwszy cykl nowego sezonu 2017/18 amatorskich turniejów tenisa stołowego pod nazwą ,,Sobota przy zielonych stołach".

Jego niekwestionowanym zwycięzcą został Maciej Grzmil. Zawodnik gra naprawdę dobrze. W ostatnim turnieju uległ tylko Dari Duralak, ale za to dwa razy. Pierwszy w grupie 1:3 i drugi w grze finałowej 2:3. Ten mecz był bardzo zacięty, po wielu "przewagach" decydujące punkty zdobyła Daria.

W klasyfikacji końcowej )na podstawie trzech najlepszych turniejów) miejsce drugie zajął Czesław Snopek, zwycięzca finału B, a trzecie Stanisław Więcaszek. Zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe oraz jak zawsze pamiątkowe dyplomy. Zapraszamy na kolejny, Październikowy Cykl. Turnieje w soboty, 7, 14, 21 i 28 tego miesiąca, godz. 10.00. Organizatorzy liczą na lepszą frekwencję