Strona główna » Lekkoatletyka » Piknik Przyjaciół

Piknik Przyjaciół

2017-10-04 06:24:18


Piknik Przyjaciół

Stowarzyszenie "Biegiem Radom" spotkało się na Pikniku Przyjaciół z wolontariuszami i sponsorami, by podziękować im za pomoc przy organizacji i obsłudze imprez biegowych.

 

Na tych, którzy często pracują podczas biegów anonimowo, czekały pamiątkowe statuetki, dyplomy i biegowe upominki. Był też grill i słodki poczęstunek oraz rozmowy nie tylko o bieganiu. - Chcemy podziękować w ten sposób wszystkim tym, którzy nam pomagają i bez których nasze imprezy biegowe nie byłyby tak udane - mówił Tadeusz Kraska, prezes Stowarzyszenia "Biegiem Radom". - Przy jednym biegu czasem pracuje z nami nawet kilkaset osób.

 

Wśród wyróżnionych znaleźli się m.in. wolontariusze z radomskich szkół i Stowarzyszenia Centrum Młodziezy "Arka", wojtowie gmin, policjanci, strażacy czy bębniarze, którzy towarzyszą biegaczom na linii startu i mety.  - Wiele osób pełni wolontariat anonimowo. Świadczą społeczną usługę. W ten sposób chcemy im podziękować. To są lata współpracy. Nasza działalność nie jest nastawiona na zysk, czy dorobienia się. Chcemy dać też coś od siebie - zapewnił Tadeusz Kraska.

 

(źródło: radioplus.com.pl/biegiemradom.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.34%
Siatkówka 26.21%
Koszykówka 16.51%
Zapasy 15.59%
Tenis Stołowy 13.36%

ALL SPORT


Facebook