Strona główna » Piłka Ręczna » Rozpoczęli obiecująco

Rozpoczęli obiecująco

2017-10-08 12:59:59

Nie wiedzie się drużynie piłkarzy ręcznych Uniwersytetu w rozgrywkach I ligi. Radomianie doznali kolejnej porażki.

Tym razem od podopiecznych Mariusza Greli lepszy okazał się Viret CMC Zawiercie. Radomianie rozpoczęli jednak obiecująco. W 15 minucie prowadzili 10:7. Trzybramkowego prowadzenie utrzymało się przez kolejnych kilka minut. Gospodarze jeszcze na przerwę zeszli przy stanie 17:16.

Wyrównany przebieg miała również druga odsłona. Scenariusz jednak uległ zmianie. Goście szybko odrobili minimalną stratę. Po 45 minutach na tablicy wyników widniał jeszcze remis (25:25). Ostatni kwadrans należał już do gości, którzy uzyskali dwubramkowe prowadzenie. Co prawda na pięć minut przed końcem Uniwersytet przegrywał tylko jedną, decydujący głos należał do przeciwnika.

- Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w sezonie staje się faktem!! - cieszyli się goście. W obozie gospodarzy nastrój panował odwrotny. Akademicy ponieśli czwartą porażkę z rzędu.

Uniwersytet Radom – Viret CMS Zawiercie 28:32 (17:16)

Uniwersytet: Markowski, Sulima, Baran – Pezda 7, Szmulik 7, Kubajka 5, Wiak 4, Mroczek 2, Jurgilewicz 1, Pomiankiewicz 1, Banaczek 1, Socha, Kowalczyk, Pawelec, Włoskiewicz.