Strona główna » Piłka Nożna » Grała liga okręgowa

Grała liga okręgowa

2017-10-08 13:18:41


Grała liga okręgowa

Zmienne szczęście towarzyszyło sobotnio-niedzielnym występom drużynom Radomia w rozgrywkach Campeon.pl Ligi Okręgowej.

 

W niedzielne południe Centrum pokonało na wyjeździe Skaryszewiankę. To jedyny komplet punktów wywalczony przez przedstawicieli Radomia w tej kolejce. Mecz w Skaryszewie lepiej rozpoczęli gospodarze. Na początku groźny strzał głową z pięciu metrów instynktownie obroni Bochniewski. Przed upływem kwadransa to jednak Centrum objęło prowadzenie. Po faulu na Łukaszu Hebdzie sędzia podyktował rzut karny, który na gola zamienił Mateusz Strzelecki.

 

 

Prowadząc radomianie starali się grać bardzo uważnie. Szanowali piłkę, ale gospodarze nie rezygnowali. Po jednej z akcji piłka trafia w słupek, a dobitka na szczęście dla gości okazała się niecelna. Skaryszewianka była coraz mocniejszy, wynik nie uległ zmianie. Centrum odniosło zwycięstwo.

 

 

Skaryszewianka – Centrum Radom 0:1 (0:1)

Bramki: Strzelecki 14 (karny),

Centrum: Bochniewski - Siwak, Wiatrak, Budziński, Szczepański, Blank, Paliwoda (77. Kasprzyk), Dynya (90. Wnuk), Jedynak (80. Podkowa), Strzelecki (65. Tworek), Ł.Hebda (70. Tworzewski).


***

 

Remisem zakończył się mecz Zamłynia ZA Kombud. Drużyna z Radomia punktami podzieliła się z Mazowszem Grójec. - Od początku sobotnich zawodów inicjatywa należała do podopiecznych Tomasza Sokołowskiego. Gospodarze w pierwszej połowie koncentrowali się głównie na obronie, i wyprowadzaniu kontrataków – relacjonował serwis Mazowsza. Przewaga gości znalazła odzwierciedlenie w 36 minucie.Gospodarze mogli wyrównać chwilę później, ale po rzucie rożnym zamykający akcję zawodnik Zamłynie minimalnie spudłował. Radomianie odważniej ruszyli po przerwie. Przyniosło to skutek w 55.minucie gry, kiedy po szybkiej kontrze Karol Stępniewski silnym uderzeniem po ziemi nie dał szans bramkarzowi grójeckiej ekipy. Po stracie gola Mazowsze ruszyło do ataku, ale wynik utrzymał się do końca.

 

Zamłynie ZA Kombud Radom – Mazowsze Grójec 1:1 (1:0)

Bramki: Stępniewski 55 - Grodzki 36

Mazowsza: Erden – Gałka (75. Zieliński), Gotlib, Złoch, Lisiecki, Małecki, Grodzki, Sobczak, Rogoziński (46. Orłowski), Wysocki (90. O. Sygnarek), Czerepok (75. A. Sygnarek)

 

***

 

Po serii dziesięciu meczów, pierwszej porażki w sezonie doznał drugi zespół Radomiaka. Zieloni przegrali na wyjeździe z Jodłą Jedlnia-Letnisko. - Od 13. minuty nasz zespół prowadził po golu Patryka Winsztala. Gospodarze w 89. minucie zdobyli kontaktowego gola, a w ostatniej minucie doliczonego czasu gry przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę - relacjonował radomiak.pl. Gospodarze po meczu mieli sporo pretensji do arbitra, który ich zdaniem w drugiej odsłonie nie uznał bramka i nie podyktowany prawidłowego rzutu karnego.


Jodła Jedlnia-Letnisko - Radomiak II Radom 2:1 (0:1)

Bramki: Skowroński 88, Pysiak 90 - Winsztal 13

Jodła: Zięba - Gromski,Miecznikowski,Jończyński, Osiński,Spyt,Kiraga,Pysiak, Skowroński,Zakrzewski (85. Kowalski),Rutka (78. Gałan).
Radomiak: Grzyb - Stróżka, Kozłowski, Grot, Hajdrowski, Sokół, Kucharski, Trzos, Winsztal, Gilewski, Bogacz (85. Ciupak) W INNYCH MECZACH I TABELA
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.34%
Siatkówka 26.21%
Koszykówka 16.51%
Zapasy 15.59%
Tenis Stołowy 13.36%

ALL SPORT


Facebook